Oto co przepowiedział Nostradamus na 2018 rok! Część już się sprawdza…

14 grudnia obchodzono 514 rocznicę urodzin francuskiego lekarza oraz wizjonera Nostradamusa. Z tej okazji postanowiono zapoznać się z przepowiedniami na 2018 rok. Według express.co.uk wybuchnie III wojna światowa, którą zwiastować będzie śmierć Mabusa (poprzednika Antychrysta). Nie wiadomo jednak kto miałby nim być.

 

Wielki konflikt rozpocznie się we Francji i zaatakowana zostanie cała Europa. Wojna będzie potworna i potrwa 27 lat. Gdy nastanie pokój niewielu będzie się mogło nim cieszyć”. – przewidywał Nostradamus

Kryzys gospodarczy zostanie spowodowany globalnym konfliktem. Nie braknie również katastrof naturalnych, a temperatura na Ziemi wzrośnie z powodu wycinki drzew.

Do tego Nostradamus przewidział iż w tym roku nastąpi erupcja wulkanu Wezuwiusz.

Jego efektem będzie potężne trzęsienie ziemi, które zabije kilkanaście tysięcy osób. A znaczna część Półwyspu Apenińskiego znajdzie się pod wodą.

Stany Zjednoczone ucierpią z powodu wstrząsów sejsmicznych, które odczuwalne będą na całej planecie. Już teraz wulkan Yellowstone, jest coraz bardziej niespokojny.

Cała Ziemia ucierpi z powodu fali przemocy w momencie, gdy na niebie pojawi się kometa. Dzieła zniszczenia dopełnią również terroryzm oraz broń nuklearna.

Są jednak tacy, którzy sceptycznie podchodzą do jego przepowiedni. Choć niektóre z jego przepowiedni sprawdziły się m.in. dojście do władzy Napoleona i Hitlera, a także atak na World Trade Center.

Jego wizja wybuchu wojny cieszy się popularnością, bo wielu ludzi czuje się bezradnych. Świat jest poza ich kontrolą i próbują sobie z tym poradzić” – napisał Alessandro Bruno z serwisu Lombardiletter.com.

Nostradamus miał również dobre wiadomości. Według jego przewidywań zbliża się koniec podatków na Zachodzie. Już niedługo ta przepowiednia może się sprawdzić ponieważ jak obiecywał prezydent Donald Trump, podatek dochodowy ma być wkrótce jedynie wspomnieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >