Magda Gessler wylądowała na wózku inwalidzkim! Co się dzieje?! [FOTO]

To musiał być bardzo ciężki lot dla Magdy Gessler. Okazało się, że po wylądowaniu w Toronto gwiazda miała problemy ze zdrowiem!

Restauratorka to prawdziwy wulkan energii. Nie można jej odmówić ognistego temperamentu, a swoim optymizmem zaraża wszystkich dookoła.

programie“Kuchenne rewolucje” jest nie do zatrzymania i nie ma problemu, którego nie byłaby w stanie rozwiązać. Niestety, ale nawet Magda Gessler miewa gorsze dni.

Ostatnio celebrytka wybrała się do Toronto, gdzie mieszkajej ukochany Waldemar i okazało się, że ta podróż była dla niej bardzo wyczerpująca. Trwający osiem godzin lot sprawił, że Magdalena poczuła się gorzej.

Jak donosi tabloid “Fakt”, sytuacja była na tyle poważna, że Gessler nie była w stanie wyjść z samolotu o własnych siłach. Po lotnisku Magda musiała poruszać się na wózku inwalidzkim pchanym przez pracownika portu lotniczego.

Powodem niedyspozycji restauratorki była dawna kontuzja kostki, która ponownie dała o sobie znać podczas długiego lotu. Na szczęście w Toronto czekał na nią Waldemar, który na pewno zaopiekuje się Magdą z troską i miłością.

Znalezione obrazy dla zapytania gessler na wózku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >