Zaczęło się! Wniesiono projekt LIKWIDACJI państw narodowych

Ten pomysł Szwedów jest ostatecznym dowodem na to, że idea suwerennych państw narodowych w Europie ma być wkrótce stłamszona. Choć setki milionów Europejczyków są stanowczo na nie – politycy robią swoje. 

Szwecja powinna zostać zniesiona jako suwerenny naród, a zamiast tego być częścią „Europejskiej Federacji”, kontrolowanej centralnie z Brukseli. Jest to propozycja, którą liberałowie przegłosowali w niedzielę na krajowym zjeździe.

To właśnie młodzieżowa partia Luf złożyła wniosek, w którym orzekła, że „nadszedł czas na federację i należy zająć stanowisko w sprawie Unii Europejskiej, aby ostatecznie przekształcić się w federację europejską”.

Zgodnie z wnioskiem, federacja UE będzie podobna do Stanów Zjednoczonych, z własnym prezydentem i parlamentem. UE będzie miała również prawo decydować o polityce zagranicznej i bezpieczeństwie państw członkowskich, polityce walutowej i monetarnej, środowisku oraz walce z międzynarodową przestępczością.
To wszystko wynika z wniosku, który został przyjęty w niedzielę przez liberałów – siódmą co do wielkości partię Szwecji.

W mediach społecznościowych wiele liberalnych profili raduje się, że ten pomysł został przyjęty, co w praktyce oznacza, że ​​Szwecja została zniesiona jako niezależny kraj i staje się… CZYTAJ WIĘCEJ!>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >