CIA przedstawia DOWÓD: Hitler przeżył wojnę [FOTO, WIDEO]

Choć teorie o tym, że Adolf Hitler przeżył wojnę i dożył spokojnej starości w Ameryce od dawna żyją własnym życiem, to wielu dotąd patrzyło na nie z dużym przymrużeniem oka.

Nikt bowiem nie przedstawił dowodów, jakoby wódz III Rzeszy zdołał umknąć z Europy żywy i uniknąć odpowiedzialności za doprowadzenie do najstraszniejszej wojny w historii świata.

Niemiecki przywódca – według oficjalnej wersji – popełnił samobójstwo w berlińskim bunkrze w 1945 roku. Jednak, jak wynika z wiedzy amerykańskiego wywiadu, fuhrer był widziany jeszcze w latach 50.

W raportach CIA pojawia się informacja, że Hitler mógł przeżyć II wojnę światową. Jeden z informatorów amerykańskiego wywiadu podał, że były oficer SS Philip Citroen miał rzekomo w latach ‘50 spotykać się z Hitlerem.

Według tej notatki, fuhrer ukrywał się w Kolumbii pod nazwiskiem „Shrittelmayor”. Spotkania miały mieć miejsce podczas podróży Citroena z Wenezueli do Kolumbii.

Co ciekawe, wyciekł nawet jeden z dokumentów, na którym widnieje zdjęcie przedstawiające m.in. osobę łudząco przypominającą Adolfa Hitlera. Wielu historyków nie ma wątpliwości, że to właśnie on znajduje się na rzeczonej fotografii:

Zdjęcie rzekomego „Adolfa Shrittelmayora” w towarzystwie Philipa Citroena miało zostać zrobione w 1954 roku w kolumbijskim mieście Tanja. Później Wódz miał wyjechać do Argentyny. W poprzednich latach również wyciekały fotografie osób „łudząco podobnych” do Hitlera. Na wielu z nich osoba ta była w mocno podeszłym wieku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >