Skandal w programie “Nasz Nowy Dom”! Dowbor wyremontowała. W nocy stało się coś strasznego…

Czegoś takiego w historii polsatowskiego programu “Nasz nowy dom” jeszcze nie było. W ostatnim odcinku ekipa Katarzyny Dowbor wyremontowała maleńkie mieszkanie pani Lidii i jej dwóch córek – 18-letniej, niepełnosprawnej Małgosi oraz 13-letniej Darii. Niestety ich radość nie trwała długo. Nieznany sprawca oblał ich dom niebieską farbą.

– Może już przyzwyczailiśmy się do tego, że ludzie chcą nam pomóc i pewnie dlatego w przypadku wizyty w Szczytnie byliśmy bardzo zaskoczeni. Oczywiście jak zawsze na miejscu pojawiają się gapie, więc jak zwykle podpytywaliśmy, czy nie znalazłby się ktoś do pomocy przy pracach porządkowych. Robimy tak przy każdym remoncie, jaki przeprowadzamy. Okazało się, że z kimkolwiek byśmy nie rozmawiali, to słyszeliśmy odpowiedź: nie – powiedziała Katarzyna Dowbor serwisowi Natemat.pl.

Jak się później okazało, nie była to najgorsza rzecz jaka spotkała panią Lidię ze strony społeczności lokalnej. Kilka dni po zakończeniu remontu, ktoś oblał niebieską farbą świeżo pomalowaną elewację budynku.

– Zniszczenie tego jest dla mnie niepojęte, nie mogę tego zrozumieć. Jeśli ktoś nie chce pomagać, nie ma problemu, bo przecież nie ma takiego obowiązku, ale niszczyć to co ktoś inny zrobił, to już jest zawiść – dodała Katarzyna Dowbor.

Pani Lidia także skomentowała akt wandalizmu.

– Nie jestem w stanie tego zrozumieć. Przecież każdy mógł zgłosić się do tego programu. Każdy miał szansę. Mi się to udało, ale nie jest to chyba powód aż do takiej zawiści. Naprawdę nie spodziewałam się takich reakcji. To boli. Tym bardziej, że niewiele osób wie, w jakich warunkach mieszkaliśmy i jak długą drogę, również upokorzeń, musiałam przejść z córkami, aby dziś cieszyć się z tego remontu. Tę radość przyćmił jednak smutek – powiedziała bohaterka “Nasz nowy dom” w rozmowie z “Tygodnikiem Szczytno”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >