Klienci planują bojkot Tesco. Wszystko po świątecznej reklamie w której wystąpili…muzułmanie. Chrześcijanie wściekli. (WIDEO).

Sieć sklepów Tesco w Wielkiej Brytanii ma poważny problem. Klienci zapowiedzieli bojkot. Wszystko przez reklamę świąteczną i pokazanych w niej muzułmanów.

 

W spocie reklamowy przedstawiono przygotowania do wigilii. W piekarniku dochodzi indyk a czarnoskóry mężczyzna podjada ziemniaki. Domownicy poczynają ostatnie przygotowania do wigilijnej kolacji. Wymieniają się prezentami.

Przez chwilę widać również arabską rodzinę przy świątecznym stole. Wszystko pod hasłem “witamy wszystkich”.

Nie zrobimy świątecznych zakupów w Tesco. Ta kontrowersyjna reklama obraziła nasze, Boże Narodzenie, które ma być zarezerwowane wyłącznie dla nas”.- brzmią oburzeni chrześcijanie.

Ta reklama to bzdura. Wigilia jest chrześcijańska, a nie muzułmańska lub buddyjska. Nie wyobrażam sobie biskupa, który obchodzi Ramadan” – uważa Steve Graham

Proponuję żeby Tesco nakręciło podobny spot z okazji Ramadanu. Pokażcie chrześcijan obchodzących muzułmańskie święto.Mogli podać świnię na stół”. – mówi oburzony Tomek.

Każdy jest mile widziany w sklepach tej sieci. Marka jest dumna z tego, że każdy jej klient świętuje na swój wyjątkowy sposób”.- komentuje cała sprawę Tesco.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >