Dziś nastąpi koniec świata?! NASA zabiera głos

Koniec świata 19.11.2017 – to nowa, zmodyfikowana teoria zwolenników przepowiedni o zbliżającej się do Ziemi planecie Nibiru. Wcześniej ci sami wyznawcy Nibiru ostrzegali przed nieuchronną apokalipsą, która miała nastąpić 23 września. Teorie te budzą na tyle duże zainteresowanie, że głos zabrała nawet agencja kosmiczna NASA.

Według wyznawców popularnej ostatnimi czasy teorii tajemnicza planeta Nibiru zmierza w kierunku Ziemi i niebawem doprowadzi do całkowitej zagłady ludzkości. Dowodem potwierdzającym tą teorię ma być zwiększona aktywność wulkaniczna, powodzie oraz zauważalne zmiany pogody na Ziemi.

“Tajemnicza planeta Nibiru zbliża się do Ziemi i zniszczy naszą planetę w ciągu 24 godzin” – twierdzą zwolennicy tej teorii. Kiedy ma nastąpić koniec świata? Najnowsza data to 19 listopada 2017 roku. Ci sami wyznawcy Nibiru niedawno twierdzili, że koniec świata nastąpi 23 września.

Teorie o zbliżającej się ku Ziemi planecie Nibiru przewijają się tak często, że głos zabrała w tej sprawie sama agencja kosmiczna NASA. Zdaniem naukowców 19 listopada końca świata nie będzie jednak samo istnienie tajemniczej planety X wydaje się prawdopodobne. Badacze uważają, że istnieje dużo dowodów na istnienie Planety X na końcu Układu Słonecznego – potrzeba jednak czasu, by dokładnie przeprowadzić obserwacje. W ocenie dyrektora działu planetarnego NASA, Jima Green’a, potwierdzenie istnienia Nibiru oznaczałoby problemy dla Ziemi w dalekiej przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >