Kukiz ujawnia sensacyjne fakty! W PiS płoną ze wstydu. „Wbiło mnie w fotel”

Te informacje nie miały przedostać się do głównego obiegu. Paweł Kukiz ujawnił dziś fakty, o których rząd Prawa i Sprawiedliwości przez długie miesiące nie pisnął nawet słowem.

W ciągu dwóch lat rządów Zjednoczonej Prawicy ze strony rządowej nie przedostawały się do opinii publicznej jakiekolwiek informacje o złej sytuacji w służbach MSW.

Mówiono wręcz, że wszystko jest pod kontrolą, a służby zarządzane przez Mariusza Błaszczaka działają bez zarzutu. Zwolennicy opozycji pozostawali sceptyczni i – trzeba przyznać – mieli dużo racji. Co rząd miał do ukrycia?

Dziś okazuje się, że jeden z faktycznych i poważnych problemów władza próbuje rozwiązać w sposób… dość oryginalny. O co chodzi? O – bądź co bądź – pomysłowe, choć dla wielu bardzo kontrowersyjne rozwiązanie problemu niedoboru funkcjonariuszy policji.

O sprawie poinformował Paweł Kukiz. – Dopiero co dostałem od kolegów informację, która wbiła mnie w fotel – powiedział w rozmowie z „Frondą” lider ruchu Kukiz’15. – O co chodzi?– dopytał prowadzący rozmowę Tomasz Wandas.

I wtedy Kukiz wyjaśnił całość: … CZYTAJ WIĘCEJ >>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >