Tusk upokorzony na oczach całego świata! Ma czego chciał [WIDEO]

Donald Tusk po raz pierwszy od trzech lat przyjął zaproszenie prezydenta na obchody Święta Niepodległości. Grając własną grę, najwyraźniej się przeliczył.

Mając na sumieniu całą listę grzechów wobec Polski, powinien spodziewać się, że jego obecność na placu Piłsudskiego w Warszawie wywoła skrajne emocje. I wywołała.

Zebrani na oficjalnej uroczystości Święta Niepodległości wygwizdali byłego premiera, kiedy ten składał wieniec przy grobie Nieznanego Żołnierza. Można powiedzieć, że sam tego chciał…

Na szczęście wzburzenie jakie wywołała obecność Tuska na placu Piłsudskiego, nie przyćmiła tego tak ważnego dla Polaków święta.

“Król Europy” mógł się spodziewać takiej reakcji, jednak w całym zamieszaniu bardzo niepokojące jest to, że prawdopodobnie Donald Tusk rozpoczyna właśnie swoją kampanię ( czyżby prezydencką?). Mimo tylu przekrętów i działania na szkodę Polski, ma wciąż wielu zwolenników.

Paradoksalnie takie ataki budują jego pozycję w tzw. opozycji totalnej, a to rodzi niebezpieczeństwo powrotu Donalda Tuska do “gry”. Obyśmy kiedyś nie obudzili się w państwie kierowanym przez tego człowieka!

3 komentarzy do “Tusk upokorzony na oczach całego świata! Ma czego chciał [WIDEO]

 • 12 listopada 2017 at 09:44
  Permalink

  MA TO NA CO ZAPRACOWAŁ SIAŁ DESZCZ ZEBRAŁ BURZĘ DOBRZE MU TAK

  Reply
  • 12 listopada 2017 at 10:10
   Permalink

   czy nie maja ludzie za nic szacunku jeden do drugiego jak mozna wieszac psy chociasz by na Tuska jak sie samemu nie jest w porzadku pytam sie gdzie jest milosc chrzescijanska a czy nie widza ile jest teraz nienawisci w naszym pastwie przez partje rzadzaca ludzie opamietajcie sie .moim zdaniem za to co sie stalo odpowiada prezyden bo jak by nie patrzyc to Tusk byl jego gosciem

   Reply
   • 12 listopada 2017 at 13:56
    Permalink

    oczywiscie do Hitlera tez trzeba miec szacunek jak mozna wieszac psy na kims.. Ci ktorzy beda myslec w ten sposob za chwile milosci chrzescijanskiej nie uswiadcza juz w ogole bo nie bedzie chrzescijanstwa, zostanie milosc muzulmanska czyli kozy, gwalty itd. Odnosnie zaproszenia Dudy tez tego nie rozumiem, chyba ze zrobil to specjalnie bo wiedzial jak sie skonczy..

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >