HORROR! Wyłowiono 26 ciał kobiet. Przed śmiercią były gwałcone. Co tam się stało?!

Prokuratura sprawdza, kto odpowiada za śmierć 26 kobiet, których zwłoki wyłowiono z Morza Śródziemnego w okolicach portu w Salerno. Większość ciał znaleziono na pontonie. Zmarłe to głównie obywatelki Nigerii w wieku od 14 do 18 lat.

Ich obrażenia wskazują na to, że przed śmiercią mogły paść ofiarą morderstwa i przemocy seksualnej.

Sprawę śmierci 26 kobiet bada włoska prokuratura. Zwłoki przetransportowano do portu w Salerno, w południowych Włoszech razem z 375 imigrantami z krajów afrykańskich (Ghany, Senegalu, Gambii, Sudanu i Nigerii) z pomocą załogi hiszpańskiego okrętu wojennego.

Hiszpanie w kilku turach dowieźli emigrantów na brzeg.

W porcie w Salerno zatrzymano pięciu imigrantów, którzy są przesłuchiwani w związku ze śmiercią młodych obywatelek Nifgerii. Prokuratura sprawdza, czy kobiety mogły zostać zamordowane przez przestępców zajmujących się przemytem ludzi z Afryki do Europy. Jak ustaliły włoskie służby, za “usługę” transportu dolarów członkowie gangów pobierają od imigrantów ok. 6 tys. dolarów.

Wśród imigrantów, którzy dotarli do Włoch było 90 kobiet, które przeżyły podróż. Wśród nich kilka ciężarnych. Do wybrzeży Włoch dopłynęło także 52 dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >