Kosmetyk od KFC! Nie uwierzysz, jak pachnie

Nie ma zbyt wielu rzeczy relaksujących bardziej niż leżenie w wannie pełnej pachnącej piany. Bąbelki uwalniają przyjemną woń kwiatów, owoców… A jak czułbyś się w kąpieli o zapachu kubełka z KFC? Dla niektórych miłośników smażonego kurczaka byłby to pewnie raj na Ziemi. Ten szalony pomysł właśnie stał się rzeczywistością.

Smakowity produkt to kule do kąpieli o zapachu kurczaka. Mikstura zawiera ściśle tajną mieszankę 11 ziół i przypraw, używaną w daniach KFC. By kosmetyk wyglądał jak najbardziej realistycznie, ma kształt udka kurczaka smażonego w głębokim tłuszczu. Lepiej jednak nie ulegać pokusie i nie próbować go ugryźć.

Wystarczy dodać kulę do kąpieli, by poczuć się jak w ulubionej restauracji KFC. Nic dziwnego, że kosmetyk wywołuje wiele emocji. Niestety, tylko garstka szczęśliwców będzie mogła cieszyć się wyjątkowym doznaniem o zapachu kurczaka. By przetestować sól, trzeba przede wszystkim mieszkać w Japonii. Poza tym kosmetyk otrzyma jedynie sto osób, wybranych w konkursie trwającym od 1 do 15 listopada. By zdobyć nagrodę trzeba udostępnić tweeta KFC.

To nie pierwszy przypadek, gdy KFC podbija rynek kosmetyków. Na twarz możesz nałożyć krem przeciwsłoneczny tej marki oraz pomalować paznokcie jadalnymi lakierami o smaku klasycznego oraz pikantnego kurczaka. Usta musnąć smakowitą pomadką, a w domu odpalić świeczkę o zapachu kubełka.

Niestety, póki co KFC nie ma w planach rozszerzania akcji na inne kraje. Polscy fani tej restauracji będą musieli obejść się smakiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >