Znana sportsmenka zaskoczyła wszystkich! Wzięła ślub z… KOBIETĄ

Kira Walkenhorst, mistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro w siatkówce plażowej, ogłosiła na Instagramie, że poślubiła swoją partnerkę. Z Marią Kleefisch są razem od czterech lat.

Kira Walkenhorst to jedna z najlepszych siatkarek plażowych w historii. Przed rokiem zdobyła złoty medal podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro, co było ukoronowaniem jej kariery. Jej partnerka – 34-letnia Maria Kleefisch – również uprawia tę dyscyplinę, ale tak wielkich sukcesów nie odniosła.

Walkenhorst i Kleefisch parą były od czterech lat. Obie zdecydowały się na ślub. Przysięgę małżeńską siatkarki złożyły sobie na plaży w Timmendorfer. Druhną na uroczystości była Victoria Bieneck, która również rywalizuje w popularnej “plażówce”.

27-letnia mistrzyni olimpijska nie ukrywała się ze swoją orientacją. Gdy kręcono film dokumentalny “Ludwig / Walkenhorst – droga do złota”, to występowała wraz ze swoją życiową partnerką – Marią Kleefisch. – To część mnie. Jeśli ktoś ma z tym problem, to nie interesuje mnie to. Chyba że taką opinię mają moi rodzice lub bliscy – powiedziała Walkenhorst w jednym z wywiadów.

Złoty medal olimpijski Walkenhorst zdobyła wraz z Laurą Ludwig. Zawodniczki te to ścisła światowa czołówka w siatkówce plażowej. Na swoim koncie duet ten ma wiele innych sukcesów.

Drei wundervolle Tage in Timmendorf

A post shared by Kira @ Laura (@lauraludwig_kirawalkenhorst) on

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >