Skandal w “Rolniku” Zakrapiana impreza TRAGICZNA w skutkach!

W gospodarstwie Karola aż iskrzy! Dziewczyny robią wszystko, aby zdobyć serce nieśmiałego chłopaka. Do tej pory wszystko wskazywało na to, że Karol wybierze śliczną Sarę odrzucając przy tym zaloty Justyny. Jednak teraz do mediów wyciekła informacja na temat ostatecznego zakończenia tego wątku.

Podobno bohater programu „Rolnik szuka żony 4” nie wybierze żadnej z dziewczyn!

Takiego finału nikt się chyba nie spodziewa! Widzowie są bowiem przekonani, że nieśmiały Karol postawi na znajomość z rezolutną Sarą. Jednak serwis Pudelek dotarł do informacji, które mogą wprawić w osłupienie fanów programu „Rolnik szuka żony”. Osoba związana z produkcją show TVP1 zdradziła portalowi, że Karol ostatecznie nie wybierze żadnej z trzech kandydatek!

Wszystko przez imprezę, która miała ponoć tragiczny w skutkach finał. 33-latek wybrał się z kandydatkami na dyskotekę, na której naprawdę dobrze się bawili. Niestety, do czasu…

–Tak popili, że Karol upuścił w klubie Sarę, którą planował wybrać na swoją dziewczynę. Dziewczyna trafiła do szpitala, a on się tym w ogóle nie przejął i poszedł spać! – zdradza w rozmowie z Pudelkiem osoba pracująca przy produkcji programu „Rolnik szuka żony 4”.

Podobno Sara wściekła się na Karola i zrobiła mu karczemną awanturę. 33-latek poczuł się tym faktem urażony. W odwecie podobno postanowił, że nie wybierze żadnej z trzech dziewczyn, które przez kilka dni mieszkały w jego gospodarstwie.

Spodziewaliście się takiego finału? Karol wyglądał przecież na naprawdę zauroczonego Sarą…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >