Takiej wpadki w Milionerach jeszcze nie było! Internauci nie zostawili na nim suchej nitki!

Powrót popularnego programu “Milionerzy” okazał się strzałem w dziesiątkę. Teleturniej zyskuje coraz większe grono fanów. W grze udział biorą ludzie z całej Polski. Wszyscy z zapartym tchem czekają na to, kiedy padnie pierwszy milion.

Podobnie wielkie emocje wzbudzają jednak kolejne wpadki i poziom wiedzy niektórych uczestników. Teraz ogromna fala krytyki spadła na pewnego mężczyznę, ojca małego dziecka, który nie był w stanie dokończyć fragmentu wiersza Jana Brzechwy. Czyżby to stres powodował takie “braki”?

Chodziło o wskazanie gdzie “pluska się sójka z Pułtuska”. Pytanie dl większości widzów przed telewizorami wydawało się proste, jednak ewidentnie przerosło gracza siedzącego w studio.

Internauci wkroczyli do akcji

Mężczyzna myślał, kombinował, wykorzystał dwa koła ratunkowe, żeby na końcu stwierdzić, że w Warcie… Niestety poprawną odpowiedzią okazała się “Narew”. To był koniec gry o upragniony milion złotych.

Internauci nie pozostawili na młodym ojcu suchej nitki. Byli zdziwieni, że ojciec, dorosły człowiek, dyrektor logistyki nie ma pojęcia jak Warta płynie.

Fot. Twitter

Jeden komentarz do “Takiej wpadki w Milionerach jeszcze nie było! Internauci nie zostawili na nim suchej nitki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >