Polacy w szoku! “Sprawa Magdaleny Żuk rozwiązana!” Są wnioski prokuratury!

Nie było gwałtu ani śladów przemocy – to wnioski prokuratury badającej sprawę śmierci Magdaleny Żuk – informuje środowy “Fakt”. Śledczy nie znaleźli też przesłanek, by podejrzewać, że śmierć Polki była efektem intrygi. Wykluczyli spekulacje, że kobieta padła ofiarą “handlarzy żywym towarem”.

Z informacji “Faktu” wynika, że śledczy wnikliwie badają wątek depresji, z którą zmagała się dziewczyna.

Jak podaje gazeta materiał biologiczny pobrany z ciała kobiety nie wskazuje na to, aby padła ofiarą gwałtu. Potwierdziły to dwa zespoły polskich biegłych – mówi “Faktowi” osoba znająca kulisy śledztwa. Na ciele Magdaleny Żuk nie znaleziono również żadnych śladów przemocy.

Według dziennika, wyniki przeprowadzonych sekcji – pierwsza odbyła się w Egipcie z udziałem polskiego patomorfologa i prokuratora; druga przeprowadzona została bezpośrednio w Polsce – wskazują, że dziewczyna miała typowe obrażenia powstałe po upadku z dużej wysokości.

W jej krwi odkryto też ślady silnych leków. Chodzi o jeden z tzw. leków przeciwpsychotycznych, substancję stosowaną przy leczeniu psychoz, schizofrenii, ale czasem również w przypadku depresji – podaje “Fakt”.

Jednak wciąż w taką wersję wydarzeń nie do końca wierzą zarówno internauci jak i rodzina.

Magdalena Żuk nie miała powodów aby się zabić, dodatkowo wyjeżdżając do Egiptu była w wyśmienitym nastroju i absolutnie nic nie zdradzało nadejścia tej tragedii.

Czy was przekonuje taka wersja zdarzeń?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >