Szokujące wyznanie prezydenta Poznania! Mieszkańcy miasta WŚCIEKLI! To ma być prezydent?!

Jacek Jaśkowiak  namiętnie całował się z żoną Joanną, gdy trzy lata temu został zaprzysiężony na prezydenta Poznania. Do dziś pokazują się razem, a polityk chętnie chwali się rodzinnymi zdjęciami. Ale to tylko fasada, za którą kryją się tajemnice! Jaśkowiak właśnie przyznał się do romansu, nieślubnego syna i rozstania z żoną.

– Nie mam zamiaru udawać i podporządkowywać swojego życia wizerunkowi człowieka bez skazy – przyznał w książce zatytułowanej „Dżej dżej” – tak od inicjałów JJ nazywają go w Poznaniu.

W wywiadzie rzece Jaśkowiak o swoim romansie sprzed 14 lat z Karoliną. Z nią zbudował swoją firmę. – Przyjaźń przerodziła się w uczucie. (…) Poszliśmy na całość – zdradził.

Kochanka zaszła w ciążę, ale postanowiła zostać z mężem. On nie wiedział, że jest ojcem dziecka. Wrócił do Joanny. W 2010 r. Dżej Dżej, gdy startował pierwszy raz na prezydenta Poznania. Jego żona nieświadoma romansu męża, wysłała jego kochance zaproszenie na Facebooku. Wkrótce Jaśkowiak spotkał się z Karoliną. Zapytała, czy chciałby przeprowadzić testy na ojcostwo. Bardzo chciał. Potwierdziły, że to Jaśkowiak jest ojcem Stasia. Najpierw on poznał syna, później jego żona Joanna.

– Żonie powiedziałem w Szklarskiej Porębie. Gdy przyjechaliśmy na Sylwestra. Chciała rżnąć to wszystko i wyjechać. (…) Po trzech dniach ochłonęła – mówi Jaśkowiak.

Z mamą 14-letniego dziś Stasia prezydent Poznania pozostaje w przyjaźni. Ale ich dawne uczucie wygasło. Związku z żoną też nie udało się posklejać na nowo. Joanna złożyła w tym roku wniosek o rozwód. Są obecnie w separacji. Ona została w rodzinnej willi, on kupił dwupokojowe mieszkanie w Poznaniu. Zaczyna życie od nowa.

Jacek Jaśkowiak nim w 2014 roku został prezydentem Poznania, był dyrektorem ds. handlowych w firmie Kulczyk Tradex, a potem założył własną firmę obsługi księgowej i doradczej. Był też menedżerem Jacka Kaczmarskiego. Bez powodzenia startował w wyborach prezydenckich z ramienia porozumienia My-Poznaniacy. Potem wstąpił do PO i wygrał wybory.

3 komentarzy do “Szokujące wyznanie prezydenta Poznania! Mieszkańcy miasta WŚCIEKLI! To ma być prezydent?!

 • 24 października 2017 at 22:31
  Permalink

  nie ma w tym nic dziwnego jest dobrym zarządcą wiec po co rozpatrywac jego prywatne sprawy to ze ma kogos na boku zadna nowość

  Reply
 • 25 października 2017 at 09:19
  Permalink

  Nie jestem fanem Dżej Dżeja. Ale ludzie. Żeby wywlekać prywatne, sprawy. A kto wie jaka była żona?
  TO już ludziom nie może się nie udać i nie mogą zacząć żyć od nowa?

  Reply
 • 25 października 2017 at 10:44
  Permalink

  POwska moralność w pigułce…dno.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >