Największa w historii wpadka w “1 z 10”! Prowadzący był w SZOKU! Teraz uczestnik się tłumaczy! [WIDEO]

Hubert Pawlik z Kozienic na długo zapamięta swój występ w programie “Jeden z dziesięciu”. Mężczyzna zaliczył ogromną wpadkę odpowiadając na pytanie o stolicę województwa małopolskiego. Internauci byli dla niego bezlitośni. Pod nagraniem, które znalazło się w sieci, pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

Głos zabrał sam bohater filmu.

Widzowie teleturnieju “Jeden z dziesięciu” byli zaskoczeni, gdy usłyszeli odpowiedź jednego z uczestników na banalne jak wydawać się mogło pytanie. Tadeusz Sznuk spytał Huberta Pawlika o stolicę województwa małopolskiego. Mieszkaniec Kozienic bez zastanowienia odpowiedział… Poznań.

W rzeczywistości jest to oczywiście Kraków. Co więcej, chwilę wcześniej uczestnik teleturnieju zapewniał, że jego pasją jest geografia.

Internauci byli dla niego bezlitośni. W komentarzach pod nagraniem umieszczonym w serwisie youtube pojawiło się wiele gorzkich słów. Co ciekawe głos zabrał tam sam pan Hubert, który chciał wytłumaczyć się ze swojej niefortunnej wpadki. „Niestety moi drodzy podczas nagrania programu towarzyszył mi ogromny stres.

Pod wpływem emocji nie do końca usłyszałem o jakie województwo pyta Pan Tadeusz. Pod wpływem stresu nie usłyszałem końcówki pytania. Myślałem, że pytanie dotyczy stolicy województwa wielkopolskiego” – tłumaczył swoją wpadkę Hubert z Kozienic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >