Uwaga! Właśnie spełnia się przepowiednia Ojca Klimuszko! Przerażająca wizja staje się faktem…

Ojciec Klimuszko przewidział “inwazję” islamska na Europę mówiąc o “żołnierzach w małych okrągłych łódkach”, wspominał również o “walących się domach i płaczących włoskich dzieciach”. Wcześniej przewidział wybór Polaka na papieża.

O Janie Pawle mówił: będzie jednym z największych papieży.

Od niego będzie się liczyć nowa epoka Kościoła i Polski. Imię Polski rozsławi po wszystkich krajach świata. Dla Kościoła jego panowanie będzie bardzo pomyślne”.

Wspominał aby w czasach kryzysu nie wyjeżdżać z Polski

Jedna z jego najbardziej znanych wizja była ta, która dotyczyła zniszczenia Europy, ale zarazem, w której Polska zostanie najmniej poszkodowana. Oto treść jego przepowiedni:

“Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne (…) Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój…

…CZYTAJ DALEJ!…

Jeden komentarz do “Uwaga! Właśnie spełnia się przepowiednia Ojca Klimuszko! Przerażająca wizja staje się faktem…

  • 6 września 2017 at 09:30
    Permalink

    Te same przepowiednie były gdzie indziej cytowane jako przepowiednie Nostradamusa, więc zalecam sceptycyzm.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >