Unia w PANICE! Szokujący wynik wyborów w Austrii! To koniec!

Unia Europejska z zapartym tchem obserwowała przebieg wyborów w Austrii. To co tam się wydarzyło, mocno ich zszokowało. Wszystko wskazuje na to, że w Europie kolejny kraj będzie stał w mocnej opozycji do zamordyzmu unijnego. Czyżby Europa w końcu zaczęła przeglądać na oczy?

Wynik wyborów w Austrii pokazuje jednoznacznie, że obywatele poszczególnych państw dość mają tego co funduje nam Bruksela. Jak widać po ostatnich wydarzeniach w Austrii, zadowoleni z wprowadzenia polityki unijnej i poprawności politycznej szerzonej przez eurokratów – byli tylko politycy opcji rządzącej.

Teraz to się zmieni. 

Exit Polls podał sondaże, z których wynika, że wybory wygrała… chadecka Austriacka Partia Ludowa zdobywając 31% głosów. Drugie miejsce na podium zajęła prawicowa Austriacka Partia Wolności z wynikiem 27,6% głosów. Trzeci wynik 25,5%, otrzymała Socjaldemokratyczna Partia Austrii.

Sebastian Kurz, który przez ostatnie lata dynamicznie wspinał się po szczeblach kariery politycznej najprawdopodobniej wygrał wybory i zasiądzie na fotelu kanclerza. Mając zaledwie 31-lat, stanie się najmłodszym – na tym stanowisku – szefem rządu wśród krajów europejskich.

Unia Europejska powoli popada w panikę. Do końca mieli nadzieję, że nie uda mu się wygrać tych wyborów. Wszystko za sprawą antyunijnego podejścia i głośnej krytyki wobec poczynań eurokratów.

Kurz dał się poznać jako mocna osobowością o stanowczych poglądach. Silna postać zapewne przysporzy wielu problemów brukselskim politykom.

Nowy kanclerz Austrii jest przeciwnikiem przyjmowania imigrantów do Europy i wróg wysokich podatków.

Partia jaką prezentuje młody polityk nie ma na tyle głosów aby rządzić samodzielnie, jednak najbardziej prawdopodobne jest, że wejdzie w koalicję z Austriacką Partią Wolności, co oznaczałoby wyraźny skręt tego państwa w prawo.

źródło: express.co.uk

Jeden komentarz do “Unia w PANICE! Szokujący wynik wyborów w Austrii! To koniec!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >