Fani kina w rozpaczy! Hugh Jackman jest ŚMIERTELNIE chory! Diagnoza zmroziła mu krew w żyłach

Hugh Jackman zasłynął głównie z roli Wolverine’a. Fani kina będący pod wrażeniem aktora, który z produkcji na produkcję fizycznie wygląda coraz lepiej mogą być zszokowani informacją jaka do nas dotarła.

Słynny aktor unika skandali, a życie rodzinne stawia zawsze na pierwszym miejscu. Ma o 13 lat starszą żonę, z którą wkrótce obchodził będzie 21 rocznicę ślubu. To właśnie jego ukochana jest dla niego teraz największym wsparciem. Hugh mówi wprost, że to ona uratowała mu życie.

Mało kto wie, że Jackman od 2013 roku boryka się z rakiem skóry. Czerniak zaatakował nagle. Po pierwszej terapii zdawać by się mogło, że koszmar minął. Teraz choroba na powrót dała o sobie znać.

– Spotkanie z moją żoną to najlepsza rzecz, jaka mi się w życiu przytrafiła – mówił  dla “The Hollywood Reporter”, dodając, że od razu wiedział, że Deb jest “tą jedyną”.

Pobrali się w 1996 r. i od tamtej pory są nierozłączni. Wspierali się nawzajem w najtrudniejszych chwilach. Jackman pocieszał żonę, gdy ta dwukrotnie poroniła. Wreszcie postanowili adoptować dwójkę dzieci, Oscara i Avę.

Jackman nie kryje, że gdyby nie żona, pewnie teraz nie byłoby go już na tym świecie.

Aktor od 2013 roku zmaga się z czerniakiem. Za namową Deb, zgłosił się do lekarza, zaniepokojony dziwnym znamieniem na skórze.

 Myślałem, że to pozostałość po scenach walki z mojego ostatniego filmu akcji – mówił wtedy.

Diagnoza zmroziła mu krew w żyłach – lekarz oznajmił, że to rak skóry. Całe szczęście nie było jeszcze za późno. Jackman natychmiast przeszedł operację i, jak sam zapewniał, teraz z jego zdrowiem jest już wszystko w porządku.

Niestety w tym roku nastąpił nawrót choroby. Jak twierdzi CNN, to już przynajmniej piąty raz, kiedy australijski aktor poddał się zabiegowi wycięcia nowotworowych komórek. Aktor poinformował o tym z pośrednictwem mediów społecznościowych.

– Znów rak podstawnokomórkowy. Dzięki regularnym kontrolom i wspaniałym lekarzom wszystko jest w porządku. Wygląda gorzej z opatrunkiem niż bez. Używajcie filtrów słonecznych! – napisał filmowy Wolverine.

Jackman nie zapomina jednak o chorobie i apeluje do swoich fanów, by nie lekceważyli żadnych niepokojących objawów zdrowotnych.

– Proszę, badajcie się! Nie bądźcie tak lekkomyślni jak ja!- ostrzegał na Twitterze.

 

Jeden komentarz do “Fani kina w rozpaczy! Hugh Jackman jest ŚMIERTELNIE chory! Diagnoza zmroziła mu krew w żyłach

  • 21 października 2017 at 01:48
    Permalink

    JAK ktoś ma do niego namiar to niech przekaże info żeby brał kwas alfaliponowy + silny wyciąg z piołunu. Badania wskazują że to skuteczne połączenie działa silnie anty rakowo. Do tego w przypadku raka skóry kąpiele w wodzie na zmiane z kwasem borowym oraz wodą utlenioną( w tym przypadku o możliwie wysokim stężeniu. Nie zaszkodzi a powinno pomóc!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >