Siwiec podzieliła się swoim dramatem. Internauci pękają ze śmiechu [FOTO]

Mam ogromny nos i chciałabym zrobić sobie operację, to nie są usta, które można rozpuścić, to już poważna operacja – na takie zaskakujące wyznania zdobyła się Natalia Siwiec, jedna z najpiękniejszych polskich modelek.

Celebrytka urodziła niedawno pierwsze dziecko – córkę Mię (2 mies.) i z niepokojem obserwuje zmiany na swoim ciele. Jakby tego było mało, zdobyła się na umieszczenie swoich zdjęć w internecie, aby uciszyć zawistników, którzy twierdzą, że jej ciąża była wymyślona. Widać na nich zmiany na brzuchu, biodrach i udach.

Dla wielu jest ideałem piękna, ale Natalia Siwiec nie ma o sobie podobnego zdania. Celebrytka chciałaby poddać się operacji plastycznej nosa i ma problem ze zrostami w ustach.

Po ciąży jej skóra straciła też jędrność. Mimo że według nas gwiazda wygląda rewelacyjnie, ona zamartwia się swoją urodą.

– Mam wiele wad, które chciałabym usunąć, ale boję się. Mam ogromny nos i chciałabym zrobić sobie operację. To już ingerencja w twarz. To nie są usta, które można rozpuścić, to już poważna operacja. Z moimi ustami jest tak, że już nie muszę ich powiększać. To się wchłania, ale nie wiem, dlaczego moje nie maleją. Najprawdopodobniej zrobiły mi się takie zrosty w środku, które sprawiają, że te usta cały czas wyglądają tak samo – żali się celebrytka.

NATALIA SIWIEC

2 komentarzy do “Siwiec podzieliła się swoim dramatem. Internauci pękają ze śmiechu [FOTO]

 • 13 października 2017 at 19:27
  Permalink

  Szmata, tyle w temacie.

  Reply
 • 14 października 2017 at 18:49
  Permalink

  Ja pierdziele,jak sie moze upodlic upadajace to to…Jaka modelka,jaka najladniejsza….Co wy tu piszecie…. Jakis lachon i wsio.A ladnych,pieknych dziewczyn co nie maja takiego parcia na szkło i nie żebraja na operacje plastyczne (bo pewnie …nty koleś ja rzucił) jest bez liku.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >