Klienci Biedronki w SZOKU! Rozdają ZA DARMO produkt, o który wszyscy się bili!

Biedronka nie przestaje zaskakiwać. Wiedząc jaką popularnością cieszą się jej maskotki świeżaki postanowiła rozdać aż 600 sztuk popularnych maskotek. W formie konkursu z okazji 600 numeru magazynu telewizyjnego Kropka TV. Żeby wziąć udział trzeba napisać wierszyk ze specjalnymi słowami.

 

Jeronimo Martins Polska uznało, że warto uczcić 600 numer programu telewizyjnego “Kropka TV” sprzedawanego w Biedronkach. Co może być lepszym prezentem niż największy sukces sieci – świeżaki?

Maskotki mają być rozdawane za darmo, ale nie wystarczy przyjść do sklepu i ładnie poprosić. Trzeba wykazać się odrobiną talentu poetyckiego. Sieć stworzyła konkurs, w ramach którego nagrody będą przyznawane za “najpiękniejsze życzenia” z okazji jubileuszu magazynu.

Chętni na świeżaka mają za zadanie ułożyć wierszyk, w którym użyją słów “Kropka TV” i “świeżaki”.

W konkursie można wygrać duże wersje maskotek, te które w bezpośredniej sprzedaży w sklepach sieci kosztują 49,99 zł. Życzenia można wysyłać SMS-em, albo listownie, do 31 października. Dodatkowe informacje o promocji można znaleźć w regulaminie na stronie internetowej sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >