Polska w szoku! tego się nikt nie spodziewał! LEGENDARNY poseł przechodzi do PiS!

Prawo i Sprawiedliwość ma kolejne powody do radości. Partia Jarosława Kaczyńskiego nieustannie rośnie w siłę. I nie chodzi tylko o świetne wyniki w sondażach. Do PiS wstąpi wkrótce niebywale doświadczony politycznie parlamentarzysta. 

Po dwóch latach rządów Prawo i Sprawiedliwość nie traci poparcia, a wręcz przeciwnie – pnie się w górę kosztem głównie neoliberalnej opozycji.

W ostatnich tygodniach coraz głośniej robi się o transferach posłów do ugrupowania, którym dowodzi Jarosława Kaczyński. PiS wzbogaciło się już o posłankę z koła Republikanie Annę Siarkowską. Podobno przy Nowogrodzkiej kręci się też Zbigniew Gryglas z Nowoczesnej.

Teraz szykuje się prawdziwy hit – do partii rządzącej ma wstąpić Kornel Morawiecki. Według informacji portalu wSensie.pl to właśnie były parlamentarzysta Kukiza przejdzie do Prawa i Sprawiedliwości.

Legendarny działacz antykomunistycznej opozycji, ojciec wicepremiera Mateusza Morawieckiego dostał się do parlamentu z list ruchu Kukiz’15.

Morawiecki senior opuścił ruch Kukiz`15 po tym jak stanął w obronie głosującej na dwie ręce posłanki Zwiercan. Po tym utworzył własne koło Wolni i Solidarni. Dziś chce zasilić szeregi PiS.

Zdaniem Pawła Kukiza nie tylko kwestie ideologiczne stoją za posunięciem Kornela Morawieckiego, ale też chęć wsparcia kariery politycznej syna.

2 komentarzy do “Polska w szoku! tego się nikt nie spodziewał! LEGENDARNY poseł przechodzi do PiS!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >