HORROR w Wejherowie! Policjanci w szoku: “Tak ZMASAKROWANYCH zwłok jeszcze nie widzieliśmy”

Ciało 30-letniej kobiety znaleziono w jednym z mieszkań w Wejherowie (województwo pomorskie). Po kilku godzinach obławy funkcjonariuszom udało się zatrzymać podejrzanego o zabójstwo 30-latki.

Okazał się nim być partner kobiety. Mężczyzna przyznał się do winy.

W piątek, 6 października około godziny 9.00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Wejherowie przy ul. Iwaszkiewicza najprawdopodobniej doszło do zbrodni. Funkcjonariusze natychmiast udali się pod wskazany adres. Tam dzięki pomocy strażaków dostali się do lokalu. W środku znaleźli ciało 30-letniej kobiety, matki dwójki dzieci.

– Najprawdopodobniej mamy do czynienia z zabójstwem – tłumaczyła wejherowska policja.

– Tak zmasakrowanej kobiety jeszcze nie widzieliśmy – mówili nieoficjalnie przedstawiciele służb cytowani przez portal nadmorski24.pl.

Rozpoczęto poszukiwania 35-latka, partnera 30-latki. Funkcjonariusze na terenie województwa pomorskiego prowadzili obławę w celu ujęcia podejrzanego mężczyzny.

W końcu udało się go schwytać.

– Do zatrzymania doszło w lesie na terenie sąsiedniego powiatu, przez naszych kryminalnych z Wejherowa. Kryjówka podejrzewanego o zabójstwo wyglądała na przemyślaną – relacjonuje policjant z Wejherowa w rozmowie z serwisem dziennikbaltycki.pl.

Mężczyzna został przesłuchany przez prokuraturę. 35-latek usłyszał zarzut popełnienia zabójstwa, przyznał się do winy. Prokuratura Rejonowa w Wejherowie chce tymczasowego aresztu dla podejrzanego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >