Szokujące wyznanie Kingi Rusin! Ujawniła to po raz PIERWSZY!

Kinga Rusin znana jest wszystkim ze stacji TVN. Uchodzi za osobę silna i tzw. samowystarczalną.

Teraz wyjawiła pewne szczegóły, które jak sama mówi świadczą o jej mocnym charakterze. Stwierdziła, że wszystkie swoje zalety zawdzięcza… historii rodzinnej, która jak za chwilę zobaczycie – jest strasznie zawiła.

W najnowszym wywiadzie szczerze wyznała, że kobiety w jej rodzinie nie miały lekko. Po raz pierwszy opowiedziała o skomplikowanym małżeństwie jej dziadków.

Rusin udzieliła obszernego wywiadu, w którym poza opowiadaniem o miłości do swojego wieloletniego partnera Marka Kujawy i ich wspólnym biznesie, szczerze wyznała, że przeszłość jej dziadków nie była zbyt kolorowa.

– Kobiety w mojej rodzinie musiały radzić sobie z trudną rzeczywistością. Matka mojego ojca była zakonnicą. W Grodnie pracowała w szpitalu, była w nowicjacie. Absolutnie oddana Bogu. Gdy w czasie wojny przyszli bolszewicy, zapanował okrutny głód i potworne okrucieństwo. Tym nowicjatkom powiedziano, że jeżeli jest jakiś mężczyzna, który otoczy je opieką i ochroni, to powinny wyjść za mąż. Małżeństwo moich dziadków nie było z miłości, bardziej z rozsądku i potrzeby – wyznała Kinga Rusin dla magazynu magazynu „Viva!”.

Wspomniała również, że jej babcia mimo tego co przeszła, nieszczęśliwej historii i decyzji o zrzuceniu zakonnych szat była wyjątkowo pogodną osobą. Całe swoje życie poświęciła na to, aby jak najlepiej wychować ojca celebrytki i jego rodzeństwo.

– Moja babcia, z tego co pamiętam, bo nie miałam z nią dużego kontaktu, gdy rodzice się rozwiedli, była osobą zawsze uśmiechniętą. Totalnie pogodzona z ciężkim losem. Jej rodzinę z moim ojcem przesiedlono do Ełku. Ojciec miał osiem lat i poszedł do szkoły. W klasie byli przesiedleńcy, dorośli mężczyźni po wojsku. Musiał nauczyć się palić i być twardy, żeby przeżyć. Miał w sobie ogromną determinację, żeby wyrwać się stamtąd. Skończył studia, został dyrektorem w wielu państwowych firmach – dodała Kinga Rusin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >