Kaczyński ujawnił TĄ jedną rzecz o Tusku! W sieci zawrzało

To, że Donald Tusk i Jarosław Kaczyński nie darzą się wzajemną sympatią wiadomo nie od dzisiaj. Mimo upływu lat konflikt pomiędzy politykami wciąż rośnie i końca sporu nie widać.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości szuka sposobu na to, aby pociągnąć byłego premiera do odpowiedzialności karnej za lata, które Tusk miał realny wpływ na to co dzieje się w Polsce.

Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu “Gazecie Polskiej” i zdradził, czego obecnie Donald Tusk obawia się najbardziej. Na polskiej scenie politycznej i w społeczeństwie zawrzało.

Rozmowa przebiegała w kontekście wygaszenia programu relokacji uchodźców oraz zachęcania państw należących do wspólnoty w tym również Polski do przyjmowania ogromnych ilości ludzi nachodzących głównie z Grecji oraz Włoch.

– Udało się uchronić Polskę przed szaleńczym narażeniem bezpieczeństwa obywateli i w gruncie rzeczy nieskuteczną akcją. Zastanawia mnie jednak brak aktywności przewodniczącego Rady Europejskiej. Dobiegł końca program, który on tak gorąco popierał, a teraz milczy – powiedział Jarosław Kaczyński.

Po chwili wyjawił, czego jego zdaniem najbardziej boi się Donald Tusk.

– Niektórzy twierdzą, iż powodem są przesłuchania prokuratorskie. (…) Być może Donald Tusk zorientował się, jak dużo wiedzą o jego rządach prokuratorzy, i ten fakt wpłynął na ograniczenie jego aktywności – powiedział prezes PiS.

W internecie zawrzało.

Polska jest obecnie mocno podzielona, dlatego zarówno na ulicach jak i w internecie trwa od blisko dwóch lat prawdziwa wojna pomiędzy zwolennikami byłego rządu a tymi, którzy woleliby całą poprzednią ekipę zobaczyć w kajdankach, w zakładzie karnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >