Ten zwyrodnialec zamordował Polkę na oczach jej przyjaciółki… To co jej zrobił przechodzi ludzkie pojęcie!

Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Wielką Brytanią. W maju br. w Londynie były chłopak Karoliny Chwiluk zaatakował nożem ją i znajomych, którzy stanęli w jej obronie. Grzegorz K. zadał swojej byłej dziewczynie 25 ciosów w okolice głowy, twarzy i ramion. Karolina zginęła na miejscu. 27 października zabójca stanął przed brytyjskim sądem. Mężczyzna przyznał się do winy.

Rodzice chcieli zapewnić córce lepszy start w dorosłe życie. Dlatego, gdy Karolina miała 12 lat, wyjechała z rodzinnego Stargardu i zamieszkała z ojcem w Londynie. Studiowała architekturę wnętrz. Dwa lata temu związała się z pochodzącym z Głubczyc na Opolszczyźnie Grzegorzem K. (23 l.). Mężczyzna pracował w Londynie przy rozładunku ciężarówek. Para rozstała się kilka tygodni przed tragedią.

Kiedy córka powiedziała mi, że zerwała z Grześkiem, odetchnęłam z ulgą. Od samego początku mi się nie podobał, bo nie dorastał Karolinie do pięt. Córka studiowała na Uniwersytecie Westminster, świetnie mówiła po angielsku, pracowała dorywczo w ambasadzie, a on ani nie znał języka, ani nie miał wykształcenia, ani stałej pracy. Miałam wrażenie, że zawisł na jej plecach. Był o nią chorobliwie zazdrosny. Miał za złe Karolinie, że ma wykształconych znajomych – mówiła matka zamordowanej dziewczyny dla Fakt24.

4 maja br. Karolina odwiedziła przyjaciółkę. Kiedy od niej wychodziła, do mieszkania wpadł Grzegorz K. Rzucił się z nożem na Karolinę. Zadawał jej ciosy, krzycząc, że bardzo ją kocha. W amoku dźgnął także matkę i chłopaka przyjaciółki Karoliny, którzy próbowali go od niej odciągnąć. Ugodzona w tętnicę Karolina nie przeżyła ataku. Grzegorz K. uciekł. Po kilku dniach został zatrzymany.

“Ofiara otrzymała 25 ciosów nożem w głowę, twarz i ramiona. Inne osoby, które w tym czasie przebywały w mieszkaniu, próbowały zapobiec atakowi, ale  one również odniosły obrażenia” – cytuje prokuratora dziennik The Sun.

Paul Wakerley potwierdził również, że Grzegorz K. zaatakował, gdy Karolina wychodziła z mieszkania.

 – Zapytał ją, czy mógłby pójść z nią na przystanek, ale ona odmówiła. Wówczas nastąpił atak – wyjaśnia prokurator.

Jeden komentarz do “Ten zwyrodnialec zamordował Polkę na oczach jej przyjaciółki… To co jej zrobił przechodzi ludzkie pojęcie!

  • 1 października 2017 at 18:59
    Permalink

    Czy ktoś tu w ogóle czyta teksty przed umieszczeniem ich na stronie? Jakim cudem ten zabójca miał stanąć przed sądem 27 października, skoro październik dopiero się rozpoczął? Wspomniany dzień dopiero nadejdzie, za niecałe 4 tygodnie. Przewidujecie przyszłość, czy wstawiacie artykuły bez ich przeczytania, sprawdzenia i minimum korekty? 😉

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >