Gdynia w szoku! Muzułmanie dokonali bestialskiego ataku seksualnego na 14-latkę!

GDYNIA Mieszkańcy Gdyni nie ukrywają przerażenia tym, co wydarzyło się w ich mieście. Do tej pory tego typu zdarzenia nie miały tam racji bytu chociażby dlatego, że społeczność muzułmańska w naszym kraju jest stosunkowo niewielka, a wyznawcy islamu będący w Polsce przejazdem woleli raczej zachowywać wstrzemięźliwość. 

O skierowaniu przez Prokuraturę Rejonową w Gdyni aktu oskarżenia przeciwko dwóm mężczyznom, którym zarzucono „popełnienie przestępstwa o charakterze seksualnym na szkodę 14-letniej pokrzywdzonej” – poinformowała w piątek, pełniąca obowiązki rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk.

Dwóch Algierczyków, w wieku 24 i 25 lat, dopuściło się bestialskiego czynu. Na szczęście życie i zdrowie fizyczne niepełnoletniej Polki nie jest zagrożone, ale nie ulega wątpliwości, że przestępstwo dokonane przez muzułmanów jest dla normalnego człowieka odrażające.

Prokuratura Rejonowa w Gdyni oskarżyła dwóch obywateli Algierii o molestowanie niepełnosprawnej intelektualnie 14-latki. Do zdarzenia doszło 30 lipca. Mężczyźni w wieku 24 i 25 lat, odbywali w Gdyni szkolenie żeglarskie. Po incydencie zostali tymczasowo aresztowani.

Rzecznik gdańskiej prokuratury wyjaśniła, że mężczyznom zarzucono, iż „wykorzystując bezradność pokrzywdzonej oraz niezdolność że zrozumienia ich zachowania, wspólnie i w porozumieniu doprowadzili ją do obcowania płciowego oraz do poddania się innej czynności seksualnej”. Wawryniuk dodała, że zarzucone oskarżonym przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

Przypomniała, że w śledztwie mężczyźni nie przyznali się do winy. Na wniosek prokuratora, obaj zostali tymczasowo aresztowani przez gdyński sąd.

6 komentarzy do “Gdynia w szoku! Muzułmanie dokonali bestialskiego ataku seksualnego na 14-latkę!

 • 29 września 2017 at 17:53
  Permalink

  Brawo! Polska to nie Niemcy, Francja, Szwecja czy Włochy, tutaj nie islamscy uchodźcy nie mogą bezkarnie gwałcić i rabować!

  Reply
 • 29 września 2017 at 22:29
  Permalink

  Fake, Algierczycy odbywają w Gdyni szkolenie żeglarskie ???

  Reply
 • 30 września 2017 at 08:53
  Permalink

  Zaczyna się powoli i u nas …

  Reply
 • 30 września 2017 at 10:53
  Permalink

  No proszę, a prokurator w Zamościu całkiem podobną sprawę umorzył, bo stwierdził, że skoro niepełnosprawna dziewczyna nie protestowała, to nie było gwałtu. Może by tak zamojskiego prokuratora na szkolenie do Gdyni wysłać?

  Reply
 • 30 września 2017 at 13:13
  Permalink

  Zamojskiego prokuratora proponuje zamknąć razem z Algierczyjskimi psami w jednej celi.

  Reply
 • 30 września 2017 at 20:05
  Permalink

  To teraz kiszki beda wode z kibla czerpaly jak ziomki z pod celi zajda od tylca .

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >