Uzbrojone po zęby oddziały na granicy Polsko-Niemieckiej! Europa wstrzymała oddech. Co się dzieje?

Takiej decyzji ze strony rządu Prawa i Sprawiedliwości nikt się nie spodziewał! Europa patrzy z zapartym tchem poniekąd nie rozumiejąc co się właściwie dzieje. 

Na granicę polsko-niemiecką ruszyły uzbrojone po zęby oddziały Straży Granicznej Mają stanowczo i agresywnie odpowiadać na każdą próbę naruszenia naszych granic. Resort Mariusza Błaszczaka wyposażył mundurowych w granatniki.

Europejscy włodarze są mocno zdziwieni zaistniałą sytuacją.

Granice Niemiec są bez problemu przekraczane przez coraz większą liczbę nielegalnych imigrantów, tymczasem Polska postanowiła bronić swojej suwerenności i dopilnować aby niedawno wspomniany przez nas szlak migracyjny, który wiedzie przez Polskę – został zlikwidowany!

Te sensacyjne doniesienia potwierdza Agnieszka Golias, rzeczniczka prasowa Komendanta Głównego SG. Granatniki faktycznie mają trafić w ręce oddziałów ze Straży Granicznej.

Powód jaki został podany to “konieczność podniesienia skuteczności działań mających na celu ochronę nienaruszalności granicy”.

Nie ujawniono kiedy dokładnie granatniki mają trafić w ręce Straży Granicznej. Jest to jednak tylko kwestia czasu.

– Na razie jest za wcześnie, żeby mówić o tym, kiedy i do jakich jednostek trafią granatniki – powiedziała Golias.

 

27 komentarzy do “Uzbrojone po zęby oddziały na granicy Polsko-Niemieckiej! Europa wstrzymała oddech. Co się dzieje?

  • 26 września 2017 at 08:25
    Permalink

    SRATATATA jak strasznie wstrzymali oddech. Kto wie może się nawet uduszą.
    Ten portal i jego nagłówki są bardziej żałosne niż Onet.de, czy WP.de.

    Reply
    • 26 września 2017 at 10:59
      Permalink

      wypierdalaj w podskokach czerwona kurwo

      Reply
  • 26 września 2017 at 08:28
    Permalink

    I tak ma Kurwa byc!!! zadnego scierwa u nas skoro nie umieja sie zachowac…

    Reply
  • 26 września 2017 at 08:38
    Permalink

    Czy Europa cokolwiek ROZUMIE, oddaje swoje kraje bez walki muzułmanom?????????

    Reply
  • 26 września 2017 at 09:26
    Permalink

    I co w tym złego? Przecież już od dawien dawna tak było, że Państwa broniły się przed “nadejściem wroga” a skoro wróg już u bram…

    Reply
  • 26 września 2017 at 09:29
    Permalink

    Dlaczego na początku potwierdzacie że mają granatniki później się z tego wycofujecie ?? Nie rozumiem takich artykułów w ogóle , albo w jedną albo w drugie nie ma pomiędzy he. Jak was czytać jak takie bzdury wychodzą w artykułach i nie wiadomo czy wam do końca wierzyć

    Reply
  • 26 września 2017 at 10:10
    Permalink

    Brawo brawo tak trzymać .

    Reply
  • 26 września 2017 at 11:34
    Permalink

    Jeszcze ogrodzcie Polskę drutem kolczastym pod napięciem albo zbudujcie drogi mur chinski

    Reply
  • 26 września 2017 at 15:08
    Permalink

    Brawk w koncu ktkś ma jaja w tym kraju. Wylpier…..ac z polski

    Reply
  • 26 września 2017 at 17:31
    Permalink

    To dlatego od rana widzę uzbrojonych żołnierzy….widok nieco przerazajacy…:-(

    Reply
  • 26 września 2017 at 18:27
    Permalink

    Przecież do nas nikt nie przyjdzie, nie rozumiem o co to całe halo.
    To jak zwykle facenews.

    Reply
    • 26 września 2017 at 19:47
      Permalink

      Facenews?😂😂😂😂😂 idź się doucz angielskiego😂😂😂

      Reply
  • 26 września 2017 at 18:48
    Permalink

    Super !! Bardzo dobra decyzja. Polskę mamy tylko jedną 😉

    Reply
  • 26 września 2017 at 19:44
    Permalink

    Jestem ciekawy jak kaczorowi uda się wyprowadzić Polskę z uni to ciekawe jak wtedy będą piszczeć Ci wszyscy pseudo patrioci hahaha będziecie żreć farbe że ścian je ………….. ć pisuary

    Reply
    • 26 września 2017 at 21:40
      Permalink

      Ty antypolski gnojku wara od nas

      Reply
    • 27 września 2017 at 05:22
      Permalink

      Za to ty zapewne spierdolisz do uni.

      Reply
    • 27 września 2017 at 10:12
      Permalink

      Wyprowafzomy Polskę nie z UE lecz z kalifatu islamskiego. Z dżihahadem i szariatem nam ni po drodze.

      Reply
  • 26 września 2017 at 20:15
    Permalink

    Hahahaha… nie wytrzymam…. a kto to niby z tej niemieckiej strony nas szturmuje? Tylko szopy. Hahahaha

    Reply
  • 26 września 2017 at 21:28
    Permalink

    Do ignorantow i idiotow, ktorzy m.in. cos bredza o szopach. Ciapaci juz od dawna przekraczaja nasza granice – ludzie zyjacy blizej granicy w miastach i miasteczkach od ponad roku glosno narzekaja na rozrabiajacych muslimow .
    Powystrzelac wszystkich, ktorzy beda chcieli nielegalnie przekroczyc nasze granice – won do swojej brudnej makreli!

    Reply
  • 26 września 2017 at 21:42
    Permalink

    Ty antypolski gnojku wara od nas

    Reply
  • 26 września 2017 at 22:12
    Permalink

    Ha ha Jensen wielki burdel czy w Polsce czy w Europie I przeciez oto w tym chodzi odwrucic uwage od Tego co naprawde sie dzieje na siwiecie

    Reply
  • 27 września 2017 at 12:13
    Permalink

    A ci uchodzcy za 3-5 lat beda mieli europejski statut pobytu lub obuwatelstwo no i kazdy bedzie mógł wjechac do polski no i co?

    Reply
  • 28 września 2017 at 01:58
    Permalink

    Słuszne rozwiązanie, pisałem na fb , niezależnej i innych portalach o tym jak musliny przechodzą na stronę Polski z Niemiec , molestują kobiety, kradna w sklepach bezczelnie. Wreszcie Błaszczak zrozumiał, z ez hołotą inaczej nie można , walić do nich z wszystkiego co będzie pod ręką , posyłać ich na łona allaha po te 40 kozich dziewic

    Reply
  • 29 września 2017 at 17:01
    Permalink

    Jezdze co tydzien do Polski i na granicy z Niemcami stoi jedynie JEDEN patrol SG w liczbie dwoch osob, w tym kobieta. Zadnej broni, nic.

    Reply
  • 1 października 2017 at 21:55
    Permalink

    mam nadzieję ze te granatniki to im odrazu rpg dadzą :D:D

    a tak btw. to narazie nie widać zeby cokolwiek działo się na granicy z niemcami wiec ten portal ssie pałe

    Reply