Już jest! Powstał POLSKI serwis społecznościowy! „To odpowiedź na cenzurę Fb”

Cenzura, zwłaszcza treści reprezentujących polską rację stanu, w najpopularniejszych i największych mediach społecznościowych stała się już normą. Eskalację obserwowaliśmy w lipcu tego roku, gdy Facebook zablokował ponad 350 polskich stron bez podania przyczyny.

Patrioci trudno mieli także przed ubiegłorocznym Marszem Niepodległości. 

Podobne „cuda” dzieją się też od niedawna na Twitterze, który przegrywa tylko z Facebookiem pod względem liczby użytkowników. Administracja TT usunęła niezwykle popularny hashtag #ReparationsForPoland, a to nie jedyny wybryk amerykańskiej sieci socjalnej.

W internecie od lat krążą głosy, że przydałaby się polska alternatywa, gdyż globalni giganci nie ukrywają już, że chcą wpływać na opinię publiczną w Europie i na świecie – jedne treści blokując, inne wręcz promując. Szczególnie uprzywilejowani w sieciach mainstreamowych wydają się być propagatorzy treści proniemieckich.

Przypomnijmy chociażby, jak Facebook „przetłumaczył” popularny hashtag utworzony przez internautów z #GermanDeathCamps na #POLISHDeathCamps.

Doczekaliśmy się polskiej odpowiedzi. Powstał w stu procentach rodzimy portal, który ma zrzeszać i integrować polskich patriotów. Polfejs.pl to młody, ale ambitny projekt.

Założyciele podjęli bowiem rękawice w walce ze światowymi graczami, którzy skutecznie spenetrowali nasz rynek. – Chciałbym, aby Polfejs.pl rozwinął się w ruch społeczny – przekazuje jeden z administratorów portalu, Artur Kozieł.

„Nasz portal jednoczy Polaków!” – głosi flagowe hasło serwisu. Założyciele nie ukrywają, że Polfejs to w dużej mierze odpowiedź na opisywane wyżej ograniczanie wolności słowa w największych portalach społecznościowych. Nie chcą być jednak kojarzeni z tego typu mainstreamem. Jak zapewniają – projekt stworzyli nie dla profilów, a dla idei.

Kliknij i wejdź na Polfejs.pl już teraz.


11 komentarzy do “Już jest! Powstał POLSKI serwis społecznościowy! „To odpowiedź na cenzurę Fb”

 • 25 września 2017 at 23:16
  Permalink

  to jakaś pomyłka ten polfejs; żeby mieć dostęp do funkcji, które są na fb za free, trzeba być “wyróźnionym patriotą”, (he,he, .. zabawne), co jest możliwe po zadeklarowaniu niemałych wpłat miesięcznych. Oczekiwanie dość bezczelne i idiotyczne, biorąc pod uwagę niemal zerowy ruch naej “alternatywie”To ja dziękuję za taką “alternatywę”, żenada.

  Reply
  • 26 września 2017 at 05:56
   Permalink

   Konrad Szwedowski to co piszesz nie jest KŁAMSTWEM ! Jaki cel Ci przyświeca – nie wiem.
   Możliwe że do końca nie opanowałeś układu graficznego polfejsa i stąd te konfabulacje i nieuzasadnione zarzuty.
   Wszystkie opcje i te same funkcje co na fb są NIEODPŁATNIE dostępne dla WSZYSTKICH.
   Jest nawet opcja pozostawiania wiadomości głosowych.Również jest już dostępna aplikacja Polfejsa w Google Play.Wsparcie finansowe NIE JEST OBOWIĄZKOWE I ŻADNYCH DEKLARACJI ZE STRONY CZŁONKÓW NIE WYMAGA.KTO CHCE I MA OCHOTĘ TEN WSPIERA.Owszem,osoby wspierające są wyróznione specjalnymi ikonkami i to jedyne z czym się zgodzę w tym co napisałeś.POLFEJS to portal,który łaczy Polaków o tych samych wartościach dlatego lewactwo nie czuje się tam zbyt dobrze i stąd komentarze mijające się z prawdą.POLFEJS NIE DLA IDIOTÓW.POLFEJS DLA PATRIOTÓW !

   Reply
  • 26 września 2017 at 06:42
   Permalink

   To co kłamczuszku ? Ogarnąłeś już polfejs i radzisz jakoś sobie technicznie zamiast wypisywac
   te brednie ?.. Bo jak narazie toś jeszcze nie podziękował i wciąż siedzisz na polfejsie hehehe…
   Żenada normalnie !

   Reply
  • 26 września 2017 at 13:53
   Permalink

   Ta opcja jest dla firm i reklamodawców którzy mają w tym pakiecie pakiet reklam za darmo,czyli chodzi głównie o reklamy płatne

   Reply
 • 26 września 2017 at 06:25
  Permalink

  ZADNYCH POWTARZAM ZADNYCH OPŁAT SIE OD NIKOGO NIE OCZEKUJE A JESLI CHODZI O RUCH NO JESLI 2 CIAGU DNIA PRZYBYŁO PONAD 2000 NOWYCH URZYDKOWNIKOW TO TO ZECZYWISCIE ZEROWY RUCH przepraszam za duze litery ale celowo to wykrzyczalem zeby dotarlo do niektorych 🙂

  Pozdrawiam
  Jacek Administrator Polfejs

  Reply
  • 26 września 2017 at 07:49
   Permalink

   Może jeszcze zamieścisz tam słownik języka polskiego – patrioto…
   Bo kaleczysz.

   Reply
   • 26 września 2017 at 10:58
    Permalink

    Ktoś tu chyba ironii gramatycznej nie pojął i czepia się zamierzonych błędów hehe…
    Ból dupy straszny lewactwo rozpiera co ?…Mamy NARESZCIE swój własny portal gdzie donosów o byle “niepoprawny” bzdet się nie uznaje i nie blokuje się kont jak pejsbuk co żąda potwierdzenia tożsamości z dokumentów i zdjęcia.Byle łajza lewacka z urażonym ego mści się o byle co i donosi mocodawcom pejsbuka że pseudonim to nie rzeczywiste imię i nazwisko.To chore bo każdy normalny człowiek ma prawo chronic zwłaszcza w sieci swą prywatnośc i SAM DECYDOWAC O TYM JAKIE WŁASNE DANE UDOSTĘPNIA DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ.Pejsbuk go tego pozbawia pod szantażem przywrócenia konta za okazaniem dokumentów ze zdjęciem.
    Na POLFEJSIE tego nie ma.TU SZANUJE SIĘ PRYWATNOŚC.TU NIE MA LUSTRACJI I LEGITYMOWANIA CZŁONKÓW PORTALU Z IMIENIA I NAZWISKA LUB BLOKOWANIA IM KONTA Z POWODU POSŁUGIWANIA SIĘ PSEUDONIMEM.

    Reply
    • 26 września 2017 at 11:46
     Permalink

     POLFEJS PRZECIWKO LUSTRACJI, prawdziwi POlscy “patrioci”

     Reply
 • 26 września 2017 at 22:55
  Permalink

  portal radykalny bardziej taki widzę, ale to tam mniejsza, chujowizna dopiero się zaczyna gdy sie okazuje, że na portalu który ma służyć zamiast fejsbuka można się zarejestrować póki co za pomocą fejsbuka tylko, a gdy ktoś nie ma fejsbuka bo go nie lubi to co ? to nawet na portalu który ma być jego niby lepszą wersją się nie może bez niego zalogować

  Reply
 • 27 września 2017 at 11:01
  Permalink

  Bardzo dobrze ze jest wreszcie cos gdzie nikt nie bedzie za kare blokowal.Kazdy ma prawo sie wypowiedziec niezaleznie od pogladow…

  Reply
 • 28 września 2017 at 20:54
  Permalink

  Zamiast stworzyć prawdziwą alternatywę dla pejsbuka (której świat potrzebuje), zrobiono platformę przeznaczoną jedynie dla Polaków a dokładniej dla patriotów (“patriotów” również). Mam nadzieję że przynajmniej im się to przyda ja jednak wolałbym wolny serwis dla każdego który zdetronizowałby fejsa na co tutaj raczej nie ma co liczyć

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >