Kiedy się odwróciła, wszyscy zaniemówili. Danuta Stenka znowu to zrobiła!

42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zgromadził w jednym miejscu całą plejadę znakomitych gwiazd polskiego kina. Jedną z nich była Danuta Stenka. Aktorka oczarowała wszystkich swoją zjawiskową stylizacją. Urody i nieocenionego wdzięku mogą pozazdrościć jej młodsze koleżanki.

Tegoroczną 42. edycję Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni otwierała animacja “Twój Vincent” Doroty Kobieli i Hugh Welchmana. To pierwszy pełnometrażowy film animowany zrealizowany techniką malarską. – 10 lat od pierwszego pomysłu, 65 tysięcy ręcznie malowanych klatek przez ponad 120 malarzy z całego świata i 80 obrazów Vincenta van Gogha, które zainspirowały film – tak ze sceny Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej na film “Twój Vincent” zapraszała jego reżyserka Dorota Kobiela.

Danuta Stenka miała przyjemność użyczyć głosu do polskiej wersji tej animacji. “Twój Vincent” był jednym z filmów, które znalazły się w gorącej 17-tce Konkursu Głównego tegorocznej edycji festiwalu. Główna nagroda Złote Lwy powędrowała do twórców filmu “Cicha noc”.

Danuta Stenka na uroczystej gali finałowej pojawiła się w długiej, minimalistycznej sukni. Swoją stylizację aktorka zbudowała na ponadczasowej czerni. Kreacja z pozoru prosta, skrywała w sobie element zaskoczenia, który mieliśmy okazję zauważyć dopiero, kiedy aktorka się odwróciła.

Oczom wszystkich ukazało się wówczas głębokie wycięcie na plecach w kształcie litery V. Ten zabieg nie tylko nadał charakteru całej stylizacji, ale również wniósł sporą dawkę seksapilu. Dekolt jest kolejnym dowodem na to, że aktorka z wiekiem jest coraz bardziej świadoma swoich atutów i nie boi się ich odsłaniać. Ostatnio w rozmowie z WP Kobieta zdradziła, że dla niej nie ma takiego określenia, że “coś nie wypada”.

– Przesuwa się granica tak zwanej dojrzałości – powiedziała.

Kropką nad i tej zmysłowej stylizacji były dodatki. W rolach głównych okulary z czarnymi oprawkami i skórzana torebka z kieszonką na rękę. Danuta Stenka doskonale wiedziała, że czerń lubi romansować z czerwienią, dlatego swój klasyczny makijaż podkreśliła kroplą tego koloru na ustach. Seksownie, kobieco i bardzo elegancko.

Aktorka kolejny raz pokazała, jaka siła drzemie w dojrzałych kobietach. Brawo pani Danuto!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >