Mają już dość Szpaka! Zdradzają zachowanie “gwiazdora” za kulisami “The Voice of Poland”

Obaj zadebiutowali w rolach jurorów w muzycznych talent show, obaj są przedstawicielami młodego pokolenia wokalistów. Chociaż nie widują się w pracy, podobno Szpak już jest zazdrosny o Kwiatkowskiego. Dlaczego?

 

Michał Szpak dołączył w ósmej edycji “The Voice of Poland” do grona jurorów i już zdążył podzielić widzów. Jednym podobają się jego reakcje i oceny, inni twierdzą, że się nie sprawdza i nie pasuje do reszty trenerów.

Dawid Kwiatkowski natomiast jest jednym z jurorów w “The Voice Kids”, gdzie towarzyszy m.in. Edycie Górniak. W jego przypadku podobno producenci są podobno pod wrażeniem, jak spełnia się w swojej roli. Chociaż siostrzana wersja talent show pojawi się na antenie dopiero w styczniu, to jak dowiedział się „Fakt”, podobno Michał Szpak już zazdrości koledze po fachu pochwał.

– Szpak od początku porównywał się do Kwiatkowskiego. A odkąd zdał sobie sprawę, że jego konkurent podbił serce producentów, zielenieje z zazdrości, ilekroć temat schodzi na Dawida. Zupełnie jakby miał kompleksy na jego punkcie – mówi informator.

A wy co sądzicie? Michał podoba się wam jako juror? A może Dawid ma szanse go pobić?

13 komentarzy do “Mają już dość Szpaka! Zdradzają zachowanie “gwiazdora” za kulisami “The Voice of Poland”

  • 24 września 2017 at 11:48
    Permalink

    bzdury , na zasadzie dziel i rządż , żeby skłócić Szapka z Kwiatkowskim

    Reply
  • 24 września 2017 at 12:05
    Permalink

    Ten frick zachowuje się jak wielki celebryta , naśladuje zachowanie innych idiotów np.w amerykańskim programie , taki wyluzowany , pewny siebie a jeszcze parę lat temu pamiętam go takiego zahukanego , wiejskiego chłopaka/dziewczynę ( taki ni pies ni wydra).

    Reply
  • 24 września 2017 at 13:29
    Permalink

    Lubię Michała ale w tym programie widzę młodego człowieka, któremu uderzyła sodówka. Zbytnia pewność siebie nie jednemu zaszkodziła…

    Reply
  • 24 września 2017 at 14:17
    Permalink

    Szpak to najwiekszy idiota w polskiej telewizji

    Reply
  • 24 września 2017 at 14:19
    Permalink

    a ja mam to i jego w dupie

    Reply
  • 24 września 2017 at 14:59
    Permalink

    dwie pizdy kłucą sie o paznokcie!

    Reply
  • 24 września 2017 at 17:43
    Permalink

    Dla mnie MlichałSzpak, jet karierowicz. Prosze zobaczyć jakie ON robi miny… porażka… i te teksty Jego i gesty. (widać ,że maja Go ”dosc”). Widać , jak przekręcaja oczami, bo nie wypada w oczy mówic, na wizji. Pozdrawiam.

    Reply
  • 24 września 2017 at 18:52
    Permalink

    Sierota bez doświadczenia udaje źe sie zna

    Reply
  • 24 września 2017 at 19:09
    Permalink

    Każdemu nowemu jurorowi trzeba dac szansę mi się wydaję że szpaka trema zjada niech troszke da na luz i zachowuje się normalnie pozdro..

    Reply
  • 24 września 2017 at 20:02
    Permalink

    Z jego powodu zrezygnowałam z oglądania … to zachowanie, to osobowość – niesmaczne!

    Reply
  • 25 września 2017 at 10:05
    Permalink

    Szpak w jury! Masakra ! Odnosi sie wrazenie , ze pozjadal wszystkie rozumy , jego gesty, miny .. wypowiedzi .. tragedia ! Wczoraj podczas ogladania mialam ochote wylaczyc telewizor wlasnie ze wzgledu na .. ptasiora

    Reply
  • 25 września 2017 at 13:23
    Permalink

    A tam czepiacie się jak rzep psiego ogona. Wiadomo trochę stresu jest na początku, chłopakom z Afro też nie najlepiej szło.. Ale co nie które epitety z dupy wzięte. “Twój głos jest kosmiczny” , zkad wiadomo jak Marsjanie śpiewają…

    Reply
  • 19 października 2017 at 14:08
    Permalink

    Powinni go natychmiast wyrzucic! Jako juror nie ma muzycznie nic do powiedzenia,poprostu sie na tym nie zna!

    Reply