Szokujące słowa Trumpa podczas przemówienia! “Zabierzcie tego skur…!”

Na wiecu Republikanów w Alabamie prezydent Donald Trump nie przebierał w słowach. – “Zabierzcie tego skur… z boiska. On jest już zwolniony!” – apelował do szefów klubów NFL o wyrzucanie zawodników, którzy klękają w trakcie odgrywania hymnu USA.

Prezydent Donald Trump wezwał właścicieli klubów ligi futbolu amerykańskiego (NFL) do zwalniania zawodników, którzy podczas odgrywania hymnu Stanów Zjednoczonych (równocześnie wciągana na maszt jest flaga narodowa) demonstracyjnie klękają na jedno kolano lub podnoszą pięść.

 

– Czy nie chcielibyście zobaczyć jednego z szefów drużyn rywalizujących NFL, który w przypadku, kiedy ktoś znieważa amerykańską flagę, mówi: “Zabierzcie tego skur… z boiska. On jest już zwolniony! Został właśnie zwolniony!” – mówił prezydent USA na piątkowym wiecu Republikanów w Alabamie.

– Kiedy ten właściciel, on jeszcze tego nie wie, powie: “Kto znieważa naszą flagę jest wyrzucony z klubu”, to zostanie najpopularniejszą osobą w tym kraju – przyznał Trump w Alabamie. Głowa państwa zaapelowała również do kibiców, aby ci wychodzili ze stadionów, gdy zobaczą graczy protestujących w trakcie odgrywania hymnu narodowego. – Takie zachowania świadczą o braku szacunku dla naszego dziedzictwa – podkreślił prezydent USA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >