Już dzisiaj KONIEC ŚWIATA! Spójrzcie w niebo… Jest komentarz NASA

KONIEC ŚWIATA 2017: Dziś, 23.09.2017 planeta X uderzy w ziemię. Tak przynajmniej twierdzi pisarz David Meade. Na czym opiera swoją teorię, że koniec świata 2017 nastąpi własnie 23 września, a która w dodatku jego zdaniem jest niepodważalna? Zdaniem Meade’a koniec świata 23.09.2017 roku jest zapisany w specjalnym kodzie w Biblii.

Według kodu, który odczytał Meade, w stronę ziemi zmierza nieznana planeta X, która w ziemię uderzy właśnie, dziś, w sobotę 23 września 2017 w nocy.

Ma to być równoznaczne z początkiem końca świata. Do tej teorii o końcu świata już odniosła się Amerykańska Agencja Kosmiczna NASA.

Koniec Świata, w ostatnich latach przeżyliśmy ich co najmniej kilka. Najgroźniej miało być w 2012 r. Ale i teraz jak zapowiada pisarz David Meade czeka nas apokaliptyczny koniec świata. Ma on nastąpić dziś, w sobotę 23 września 2017 r. w nocy. Amerykański pisarz David Meade wysnuł taką teorię po analizie Biblii, a dokładniej jednej z jej części, czyli apokalipsy św. Jana. Apostoł w dwunastym rozdziale opisał zjawisko mające zwiastować nadejścia końca świata. Pisarz twierdzi, że apokalipsa spełni się właśnie 23 września.

Co się stanie?

W swojej książce „Planet X: The 2017 arrival napisał, że pierwszym zwiastunem końca świata było całkowite zaćmienie słońca w Stanach Zjednoczonych. Reszta zapisana jest w specjalnym biblijnym kodzie i wersetach Nowego Testamentu.

– Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu – cytat z Apokalipsy św. Jana według Meada jest powiązany z bardzo rzadko występującym układem planet.

Wówczas w ziemię uderzy nieznana asteroida X Nibiru krążąca w naszym układzie planetarnym. Po uderzeniu w ziemię zacznie się koniec świata. Wybuchną wulkany, a oceany wystąpią z brzegów i zaleją kontynenty. Sprawy depełnią trzęsienia ziemi.

23.09.2017 KONIEC ŚWIATA?

Meade nazywa siebie “biblijnym numerologiem”, apokalipsę wiąże przede wszystkim z liczbą 33, która ma określać odstępy czasu pomiędzy poszczególnymi wydarzeniami zwiastującymi koniec świata. 33 razy w Stary Testamencie pojawia się również imię Elohim, które jest jednym z przydomków Boga.

Do rewelacji Meade’a postanowili odnieść się nawet naukowcy z NASA, którzy kwitują, że gdyby jakakolwiek asteroida krążyła wokół ziemi, astronomowie dawno by ją zauważyli. Jak udało nam się z kolei dowiedzieć w Planetarium Śląskim, asteroida, uznawana za potencjalnie niebezpieczną to Florence. Ma średnicę ponad czterech kilometrów.

W we wrześniu przelatuje ona najbliżej ziemi. Najbliżej, to znaczy w odległości 7 milionów kilometrów czyli 18 razy większą niż odległość pomiędzy Ziemią a Księżycem.

7 komentarzy do “Już dzisiaj KONIEC ŚWIATA! Spójrzcie w niebo… Jest komentarz NASA

 • 23 września 2017 at 14:44
  Permalink

  Z całym szacunkiem, Apokalipsa Św. Jana to dla mnie bełkot schizofrenika. Żadna ludzka mitologia nie jest w stanie przewidzieć tego co nastąpi.

  Reply
 • 23 września 2017 at 14:50
  Permalink

  A co jeżeli to nie dzisiaj? Czy wielki “Biblijny numerolog” przyzna się do tego i kasę ze sprzedaży książki odda np. na znalezienie leku na raka? NIE! powie “oj, błąd w obliczeniach, tutaj podzieliłem przez zero” czy inne pierdoły. Oki, może gościu ma rację, ale co JEŻELI jej nie ma? Co wtedy zrobi? Przeprosi ludzi za pierdzielenie farmazonów i powie, że nie miał racji? Czy wysunie 20 nowych teorii? Odpowiedź pokaże czas (no chyba, że Planeta X w nas przypier***)

  Reply
  • 24 września 2017 at 11:46
   Permalink

   Ale to nie jego wina że jest jakiś chory umysłowo tylko mediów, którę zgarniają hajs za szerzenie strachu wśród ludzi i klikbajtowe artykuły, to jest biznes od zawsze władza zarabia na strachu ludności, to kolejny tego przykład, wielu takich co pierdzieli o końcach świata, z czego większość siedzi w psychiatrykach, a tego wybrali by go rozssławić i zarobić troszkę pieniążków.

   Reply
 • 23 września 2017 at 18:19
  Permalink

  W nocy? A w ktorej strefie czasowej? Oby w naszej, bede spal i mial to w doooopie.

  Reply
 • 23 września 2017 at 22:40
  Permalink

  Dobrze ze mamy jeszcze resztke ludzi ktorzy rozmawiaja z Bogiem i odmawiaja do niego modlitwy,kazda jedna modlitwa to jeden dzien zycia na ziemi,jak zabraknie tych ludzi to dopiero zobaczycie co sie bedzie dzialo na ziemi,niech ludzie sobie w koncu zakoduja w swoich mozgach ze ostanie slowo nalezy do Boga a zwierzeta w takich sytuacjach pierwsze daja znac ze cos sie bedzie dzialo ich zaniepokojenie i zachowanie to pokaze,,,to one pierwsze wyczuja niebezpieczenstwo poniewaz zwierzeta to anioly wyslannicy Boga ktore schodza na ziemie zeby uczyc nas milosci i okazuja to od dnia swoich narodzin,czego ludzie nie chca zauwazyc,sprzeciwiaja sie ,,dobru a to jest tez grzech i to ciezki,,najciezszy bo sprzeciwianie sie dobru dochodzi do dalszego,,,,zła a szkoda.

  Reply
 • 24 września 2017 at 09:12
  Permalink

  I jest niedziela, zachmurzone niebo to na co mam patrzeć jak chmury i deszcz

  Reply
 • 24 września 2017 at 13:05
  Permalink

  No I duuppa zyje I mam sie dobrze panie David Made wes sie lepiej wylecz z tych bzdur bo to grozi kalectwem

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >