Miley Cyrus wystąpiła NAGO! Kiedyś grzeczna gwiazdka Disneya, a dziś…?

Miley Cyrus ponownie zaprezentowała się w pełnej krasie. Tym razem w artystycznych aktach cenionego fotografa, Davida LaChapelle’a.

Artysta zaprezentował okładkę swojego albumu “Lost + Found”, który podsumowuje dorobek LaChapelle’a od lat 80 do czasów współczesnych. W monografii wydawnictwa Taschen zobaczymy niepublikowane zdjęcia Davida Bowiego, Kanye Westa, Hillary Clinton czy Michaela Jacksona. Na okładkowe fotki wybrano akty Miley Cyrus, która nie pierwszy raz angażuje się w podobną inicjatywę.

24-latka zdobyła sławę występując w młodzieżowym serialu “Hannah Montana”, ale już dawno zerwała z wizerunkiem uroczej nastolatki. Piosenkarka, która pojawiła się ostatnio w “Crisis in Six Scenes” Woody’ego Allena, jest obrazobórcza, obsceniczna i wulgarna. I wcale nie zamierza tego zmieniać.

Miley Cyrus była związana z marką “Hannah Montana” w latach 2006-2011, choć już w 2009 r. – za sprawą wydania minialbumu “The Time of Our Lives”, gwiazda zaprezentowała bardziej dojrzały wizerunek. Wtedy jednak nikt się nie spodziewał, że idolka dziewczynek z całego świata zmieniła się w prawdziwą skandalistkę. A jej występy sceniczne nie s a skierowane do młodej widowni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >