Fani Beaty Kozidrak poważnie zaniepokojeni! Nagle zniknęła ze sceny… Mamy komentarz w tej sprawie!

Rozwiedli się ponad rok temu, ale były mąż ciągle ma wielki wpływ na Beatę Kozidrak (57 l.). Ostatnio piosenkarka po namowach Andrzeja Pietrasa  postanowiła usunąć się na jakiś czas w cień. Fakt poznał przyczyny jej decyzji.

Fanów gwiazdy od razu uspokajamy – jej nieobecność w show-biznesie to po prostu cisza przed burzą. Byli małżonkowie, którzy razem założyli Bajm, przygotowują się bowiem się do hucznych obchodów 40-lecia zespołu, które przypada w przyszłym roku. Pietras ciągle jest menedżerem grupy, a Kozidrak liczy się z jego zdaniem. Stąd przystała na jego plan.

– Andrzej chce, by ludzie stęsknili się za Beatą. Uważa, że wtedy frekwencja na jubileuszowych koncertach będzie większa – mówi nam znajoma piosenkarki. W związku z tym Kozidrak ma do końca roku zarezerwowane tylko trzy małe, prywatne koncerty.

– W innych okolicznościach miałaby już zaplanowaną jesienną trasę. Tymczasem na spokojnie dopina z Andrzejem ostatnie szczegóły jubileuszu. Ta przerwa od wywiadów i wyjść publicznych dobrze jej robi – słyszymy od naszej informatorki.

A nadchodząca trasa koncertowa zapowiada się doprawdy imponująco. Mówi się nawet, że takiej sceny i efektów, jakie planuje Bajm, nie miał dotąd żaden polski artysta.

źródło: Fakt24

Jeden komentarz do “Fani Beaty Kozidrak poważnie zaniepokojeni! Nagle zniknęła ze sceny… Mamy komentarz w tej sprawie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >