Żona wokalisty Linkin Park ujawniła jego ostatnie nagranie przed śmiercią! “Tak wygląda depresja…” [WIDEO]

Chester Bennington, który przez wiele lat był wokalistą Linkin Park, odebrał sobie życie 20 lipca 2017 roku. Muzyk zmagał się z ciężką depresją. Wdowa po Benningtonie opublikowała nagranie, na którym widać, jak muzyk bawi się z najbliższymi na 36 godzin przed własną śmiercią. Film ma uświadomić ludziom, jak może wyglądać depresja.

– Tak wygląda depresja na 36 godzin przed śmiercią. Kochał nas tak bardzo i my go kochaliśmy – czytamy w opisie filmu.

Film umieściła w internecie Talinda Bennington, wdowa po Chesterze. Jak podkreśla, robi to po to, by ludzie widzieli, czym naprawdę jest depresja. Chce uświadomić, że często nie jest ona widoczna na pierwszy rzut oka. Nawet wtedy, gdy osobą targają najczarniejsze myśli.

Ciało Chestera Benningtona zostało odnalezione 20 lipca 2017 roku przez sprzątaczkę. Gwiazdor Linkin Park powiesił się w swojej kalifornijskiej posesji Palos Verdes Estates. W pomieszczeniu, w którym znaleziono muzyka była opróżniona do połowy butelka whiskey. Bennington nie mógł się pogodzić z samobójczą śmiercią swojego przyjaciela Chrisa Cornella (Soundgarden, Audioslave). Bennington odebrał sobie życie w dniu 53. rocznicy urodzin Cornella.

Jeden komentarz do “Żona wokalisty Linkin Park ujawniła jego ostatnie nagranie przed śmiercią! “Tak wygląda depresja…” [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >