“Nie możecie tego zrobić!” Jeden z najbogatszych ludzi na świecie MOCNO uderza w Niemcy i Angelę Merkel!

Jeden z najbogatszych ludzi na Ziemi krytycznie wypowiedział się o Niemcach i ich polityce migracyjnej. Zważywszy na to, że sam Bill Gates mnóstwo pieniędzy przeznacza na cele charytatywne, jest to mocno racjonalny głos. Już nawet wielcy tego świata widzą jak ogromny błąd popełniła Merkel.

Założyciel Microsoftu zauważa, że w Afryce czeka „ogromna” liczba osób, które będą chciały dotrzeć do Europy, licząc na lepsze życie na Starym Kontynencie. Nie chodzi tu o uchodźców, którzy uciekają przed wojną, a o ludzi, którzy będą chcieli polepszyć swój byt poprzez pobieranie bogatych świadczeń socjalnych jakie panują np. w Niemczech.

Zdaniem Billa Gatesa, politycy powinni się skupić na rozwiązywaniu kryzysu uchodźczego u źródeł – w krajach, skąd migrują ludzie.

– Z jednej strony chce się okazać hojność i przyjąć uchodźców. Ale im bardziej hojnym się jest, im więcej się o tym mówi – tym bardziej ludzie z Afryki stają się chętni do przyjazdu – wskazał.

– Niemcy prawdopodobnie nie mogą przyjąć ogromnej liczby osób, które czekają na przybycie do Europy – dodał.

– Niemcy nie mogą przyjąć ogromnej liczby osób, które czekają na przybycie do Europy. Europa po prostu musi utrudnić mieszkańcom Afryki docieranie do kontynentu za pomocą obecnych dróg tranzytowych – mówi Gates.

Niestety nawoływania Gates’a już teraz na wiele się nie zdadzą. Europa przeżywa prawdziwe oblężenie. Włosi otwarcie mówią, że nie radzą sobie z wciąż narastającą falą migracji, Austria ustawiła wojsko na granicy, w Niemczech coraz częściej dochodzi do konfliktów właśnie z imigrantami, podobnie jak w Szwecji czy innych podobnych państwach, które okazały “hojność”.

wSedno24.pl

 

Źródło: Welt am Sonntag/Wprost/Pikio
Foto: Wikimedia Commons

7 komentarzy do ““Nie możecie tego zrobić!” Jeden z najbogatszych ludzi na świecie MOCNO uderza w Niemcy i Angelę Merkel!

 • 8 lipca 2017 at 17:59
  Permalink

  MARYNARKA WŁOCH I GRECJI POWINNA ZAWRACAĆ ŁODZIE TAK JAK TO CZYNI MARYNARKA AUSTRALII

  Reply
  • 17 września 2017 at 09:13
   Permalink

   australia, a eurościeki to inna bajka

   Reply
 • 8 lipca 2017 at 19:57
  Permalink

  Odesłać to do Domu zaraz nasz kraj znowu bedzie musiał ratować Europe bo juz mocarstwa są słabe a myśmy dorobili sie troszeczke dobrobytu odrobinke i co teraz mamy to stracić ?? zamknąć granice ze szwecją i czekać na prośby o wspacie szwabów niech kurwy błagaja nas o pomoc z tym bydlem kiedyś nasz król ich uratował choć po wszystkim król Austrii go obraził teraz nie bądzmy głupi

  Reply
 • 8 lipca 2017 at 22:22
  Permalink

  A w Polsce z socjalu jedynie wpierdol i mamy spokój 🙂

  Reply
 • 17 września 2017 at 11:32
  Permalink

  Oni nie chcą być tutaj tylko po pieniądze chcą nas zniszczyć i narzucić swoją chorą religię islamu która nie jest religia a każdy jej członek jest jak tykajaca baba która chce zabić nas katolików więc ludzie pamiętajcie się bo to co nazywanie litości bo im źle bo u nich nich nie ma bo gkodoja to medialne gówno które chce was złapać za serce a Afryka i jej mieszkańcy to są takie tysiące bomby bo gdyby nie Europa nie umieli by stworzyć jakiego kolejek państwa. On nawet nie umieją zachować jakieś hierarhi tylko wojny non stop to jest ich problem i na co my mamy się mieszać sami sobie winni niech sobie radzą a nie mam każą zarazę przyjmować która doprowadzi do wojny u nas …

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >