Kukiz zaliczył GIGANTYCZNĄ wpadkę? Nie wylogował się z Facebooka – teraz się tłumaczy

W dniu wczorajszym opinią publiczną wstrząsnęła wiadomość o tym, że Paweł Kukiz znalazł się w szpitalu. Wiadomość o tym wraz ze zdjęciem lidera ugrupowania Kukiz’15 w masce tlenowej znalazła się na jego oficjalnym profilu.

Internauci wypatrzyli jednak jeden drobny szczegół. Pod postem w komentarzach znalazły się życzenia zdrowia wraz z patetycznymi słowami, które choremu Pawłowi miały przynieść otuchę. Jednak… życzenia składa sam Paweł Kukiz!

“Zdrowa Panie Pawle!!!:) Proszę szybko wracać do pracy o nową polskę, w której nie będzie miejsca na tych złodziei! Jest Pan naszą jedyną nadzieją. Cała moja rodzina pana wspiera i czekamy szybko na pana powrót Wszystkiego dobrego” (pisownia oryginalna)

Lider ugrupowania Kukiz’15 postanowił odnieść się do tych rewelacji opublikowanych między innymi przez Wirtualną Polskę.

“To, co napisała wirtualna jest kłamstwem. PRZYSIĘGAM, że nie jestem autorem tego wpisu. A Wy, “redaktorzy” podający takie fejki nie jesteście dziennikarzami,a zwykłym ścierwem pismackim, podobnie jak ci , którzy wczoraj o 21 wej w nocy czyhali na mnie w szpitalnym korytarzu. “ – napisał Paweł Kukiz na swoim oficjalnym profilu

A jak wy sądzicie? Prowokacja? Czy nieudolna próba tłumaczenia dość głupiej wpadki?

To, co napisała wirtualna jest kłamstwem. PRZYSIĘGAM, że nie jestem autorem tego wpisu. A Wy, "redaktorzy" podający…

Opublikowany przez Paweł Kukiz na 14 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >