MASA przerywa milczenie. “Jak PO dojdzie do władzy to…”

Głosował na partię Jarosława Kaczyńskiego, z ministrów najbardziej szanuje Zbigniewa Ziobrę, a powrotu do władzy Platformy Obywatelskiej sobie zupełnie nie wyobraża. A co jeśli PO wygra z PiS? – Wtedy wypier. z Polski, najpewniej do Stanów Zjednoczonych. Nie chcę, żeby te mierne rządy PO wróciły – mówi “Super Expressowi” Jarosław Sokołowski ps. Masa.

Dlaczego ten najsłynniejszy polski świadek koronny, były gangster mafii pruszkowskiej, nie darzy sympatią poprzedniej ekipy rządzącej? Jak nam opowiada, najbardziej nie podobało mu się to, co PO robiła z wymiarem sprawiedliwości.

– Porównując, co teraz PiS robi z sądami, jest to bardzo dla Jarosława Kaczyńskiego na plus. A PO dziś robi lament, wyją w sprawie sądów i nie tylko, że im mordy oderwano od koryta. Dla mnie PO to nie była dobra władza i dobrze, że teraz PiS robi czystkę w sądach. Może w końcu wymiar sprawiedliwości będzie uzdrowiony – mówi nam “Masa”, który nie chce powrotu PO do władzy.

– Jak Grzegorz Schetyna zostanie premierem, a PO dojdzie do władzy, to ja wypier… z Polski. Ciężko by się żyło w kraju, gdzie szefem rządu byłby ktoś taki – dodaje oburzony Sokołowski.

I choć nie wszystko mu się podoba w PiS, stoi murem za tą partią.

– Mimo tych apeli smoleńskich, które co miesiąc PiS urządza, jestem za Jarosławem Kaczyńskim. Niech się modli, niech się modlą co miesiąc pod pałacem. Choć nie chciałbym już, aby te apele smoleńskie się odbywały. Przeżyjemy to jednak, bo w modlitwie nie ma nic złego – mówi na koniec Jarosław Sokołowski.

SE.pl

26 komentarzy do “MASA przerywa milczenie. “Jak PO dojdzie do władzy to…”

  • 12 września 2017 at 15:45
    Permalink

    To niech frajer wypierdala z Polski

    Reply
    • 12 września 2017 at 17:30
      Permalink

      Sam wypierdalaj – przez szkiełko monitora się wypowiadasz i myślisz że jesteś gość ? Prosto w twarz cykorze to powiedz…gnida

      Reply
      • 13 września 2017 at 20:06
        Permalink

        biedny chlopaczku glajdzie ktora podpierdala kumpli zeby chronic wlasna dupe to mozna najwyzej napluc w twarz a nie cos powiedziec

        Reply
  • 12 września 2017 at 16:15
    Permalink

    Z samej lokalizacji Mafia Pruszkowska byla operacja wywiadu. Mogla byc tak operacja CIA jak KGB.
    Obie agencje w tych kierunkach mialy wspolne cele. To wlasnie miasta takie jak Pruszkow lub Wolomin byly zapleczem mieszkaniowym czolowych naukowcow i inzynierow PRL z Politechniki Warszawskiej, WAT jak i Uniwersytetu Warszawskiego jako ze z powodu przetrwania urzadzen przedwojenne spolki kolei wakacyjnych WKD SIla i Swiatlo az dwie niezalezne linie kolejowe lacza Warszawe z Pruszkowem co nie zdarzea sie gdzie indziej w Polsce. Zadaniem stworzenie organizacji przestepczych o charakterze mafijnym w tych miastach bylo powizanie mmieszkancow tych miast ze zorganizowana przestepczoscia ktorej specjalisci mieli sie po piersze bac a po drugie stracic wiarygodnosc jako powiazani z przestepczoscia poniewaz nie mogacy pracowac pod jakakolwiek przysiega czy procedura sprawdzajaca. CIA przede wsyzstkim wiedzialo ze osoby te pragnace za wszelka cene wyemigrowac po PRL gdzie zarabiali w niektorych okresach nawet ilka dolarow miesiecznie w specjalistycznych zawodach wpierw nie beda placic zadnego podatku dochodowego w Polsce z zemsty za nie wydanie Prawa stalego pobytu w USA a wiec beda latwo podatni na szantaz zorganizowanej przestepczosci. Zarowno CIA jak KGB mialy interes w nie rozprzeszrzenianiu wiedzy technologocznej z PRL i ZSSR na caly swiat. Wszak zwykla rower w Afryce jest problemem technologicznym.

    Reply
  • 12 września 2017 at 16:16
    Permalink

    Z samej lokalizacji Mafia Pruszkowska byla operacja wywiadu. Mogla byc tak operacja CIA jak KGB.
    Obie agencje w tych kierunkach mialy wspolne cele. To wlasnie miasta takie jak Pruszkow lub Wolomin byly zapleczem mieszkaniowym czolowych naukowcow i inzynierow PRL z Politechniki Warszawskiej, WAT jak i Uniwersytetu Warszawskiego jako ze z powodu przetrwania urzadzen przedwojenne spolki kolei wakacyjnych WKD SIla i Swiatlo az dwie niezalezne linie kolejowe lacza Warszawe z Pruszkowem co nie zdarzea sie gdzie indziej w Polsce. Zadaniem stworzenie organizacji przestepczych o charakterze mafijnym w tych miastach bylo powizanie mmieszkancow tych miast ze zorganizowana przestepczoscia ktorej specjalisci mieli sie po piersze bac a po drugie stracic wiarygodnosc jako powiazani z przestepczoscia poniewaz nie mogacy pracowac pod jakakolwiek przysiega czy procedura sprawdzajaca. CIA przede wsyzstkim wiedzialo ze osoby te pragnace za wszelka cene wyemigrowac po PRL gdzie zarabiali w niektorych okresach nawet ilka dolarow miesiecznie w specjalistycznych zawodach wpierw nie beda placic zadnego podatku dochodowego w Polsce z zemsty za nie wydanie Prawa stalego pobytu w USA a wiec beda latwo podatni na szantaz zorganizowanej przestepczosci. Zarowno CIA jak KGB mialy interes w nie rozprzeszrzenianiu wiedzy technologocznej z PRL i ZSSR na caly swiat. Wszak zwykla rower w Afryce jest problemem technologicznym.

    Reply
  • 12 września 2017 at 18:54
    Permalink

    A tak w ogole kim ten Frajer jest ze sie publicznie wypowiada na temat polityki i wymiaru sprawiedliwosci? Przeciez on. Jest nikim. Jest mniej niz zero .Frajera do gazu wyslac i tyle!

    Reply
  • 12 września 2017 at 19:57
    Permalink

    Przecież on już na samym początku przerwał milczenie hehe co Wy piszecie za bzdury

    Reply
  • 12 września 2017 at 19:58
    Permalink

    To największa kurwa w historii
    I nie chodzi o jego wielki beben

    Reply
  • 13 września 2017 at 01:46
    Permalink

    Jebac komfiture tlustego prosiaka mase gowna

    Reply
  • 13 września 2017 at 02:10
    Permalink

    Spierdalaj Ty konfidencka cioto i niewracaj bo huja masz tu do szukania. Pierdolony frajerzyna cfel pisowski

    Reply
  • 13 września 2017 at 02:42
    Permalink

    Chcialem cos dodac ale chlopaki juz pocisneli z frajerem.

    Reply
    • 13 września 2017 at 15:16
      Permalink

      Chce tylko napisać że cała ta wasza Po lemika i słownictwo na temat tego gościa jest tyle warta co rządy tej waszej pojechanej partji

      Reply
  • 13 września 2017 at 03:28
    Permalink

    Strony są dwie, jest ta ,ze Masa spierdolil przed egzekucją bo jego wafla i wspólnika odpalili i to było tylko kwestią czasu, więc niech każdy sobie sam odpowie co by zrobił w takiej sytuacji, druga sprawa ciągle haracze zastraszanie uczciwych ludzi ,pobicia, to mogli być twoi bliscy i nic byś nie zrobił bo gacie miałbyś pełne, więc poniekąd ”swoją uczciwoscia ” uratował być może twoich bliskich przed patologią pruszkowska lub wolominska a ciebie samego przed kleczeniem w lesie z zawiazanymi oczami z lufa pistoletu w mordzie. To była ta druga strona. I NA ILE JESTEŚ TWARDY ? ILE ZNIESIESZ?

    Reply
    • 13 września 2017 at 08:42
      Permalink

      Dobre pytanie….Ja Was Panowie oświeca ile można żniwa…8 – lat milczenia bez kontaktu z dziećmi i rodzina utratą całego dobytku głód zimno do szpiku kości i …jak tu spojrzeć w oczy sąsiadom .Wytłumaczyć…dlaczego zostawilam dom i dzieci? .Takie SKURWYSYNY przyszły do mnie po haraczkiedy prowadziłam lokal gastronomiczny i grozili ze zabija mi dziecko….Na odczytaniu w Sądzie wyroku jeszcze oskarżony pyskowal” …dopadnie Cię nawet za 10 lat ..poczekam jak córka pidrosnie”.Szczerze…teraz to osobiście wywalilabym każdemu takiemu kulkę prosto w czoło.Tyle w temacie.

      Reply
  • 13 września 2017 at 05:51
    Permalink

    MASA NA KUTASA.
    NIE DOŚĆ ŻE KONFIDENT TO JESZCZE PISIOR.
    GORZEJ BYĆ NIE MOŻE. JARECZKU- CHUJ CI W SERCE CWELU. I TAK BĘDZIESZ SPIERDALAŁ I TAK.

    Reply
  • 13 września 2017 at 07:07
    Permalink

    Niech spierdala swinia powinni konfikonfidenta odstrzelic

    Reply
  • 13 września 2017 at 09:38
    Permalink

    Odezwal sie wielki polityk pewnie nastepny minister sprawiedliwosci w pisuarze hi hi hi

    Reply
  • 13 września 2017 at 09:44
    Permalink

    Wydaje się że większość komentarzy piszą prosiaki PO oderwani od koryta jak to zostało już wspomniane 😀

    Reply
  • 13 września 2017 at 12:47
    Permalink

    Juz dawno powinni go odstrzelic a nie utrzymywac gnide fachowiec od 7 bolesci

    Reply
  • 13 września 2017 at 12:51
    Permalink

    Zero honoru… zero charakteru… wimaignowane własne ego…
    Poprostu NIKT…
    Dla mnie Jarek jesteś zerem tak samo jak twój minister sprawiedliwości…
    wybiła godzina 7.masa.ziobro

    Reply
  • 13 września 2017 at 21:07
    Permalink

    To się wzór moralności i sprawiedliwości wypowiedział…

    Reply
  • 13 września 2017 at 22:46
    Permalink

    Zwykły leszcz ( komfilura)
    Gangster na usługach…….

    Reply
  • 14 września 2017 at 23:03
    Permalink

    Chlop ma racje co dalo wam PO nic sobie kase nabijali a z was sie smiali.jestem za PIS i za czystke w sadach.ziobro jest wybawcą duzo ludzi powinien wprowadzic kare smierci i polska powinna wyjsc z UNI bo to samo kurwa szubrastwo.

    Reply
  • 23 września 2017 at 14:07
    Permalink

    Masa !!!!!!!
    Ty tchórze,
    Spierdoliłeś na świadka koronnego, bo gaciami trząsłeś !
    … czuję u Ciebie kupę w gociach!
    Taki cwany jesteś, tak ????
    … to wyjdź do ludzi, i powiedz to głośno, to… co teraz mówisz !!!!
    …. FRAJER !!!!!
    A Krzysztof Rutkowski miał okazję Cię odjebać, ale….
    jest człowiekiem i miał litość przed debilem !!!!!
    … więc Frajerze-sprzedawczyku nie podnoś głosu,
    Bo wyżej duży swojej nie podskoczysz

    Reply