Tym zdjęciem z dzieckiem matka wywołała burzę w internecie! “Obrzydliwe!” [FOTO +18]

W internecie można natrafić na naprawdę wiele zdjęć i wspomnień, które internauci zamieszczają w sieci. Jednak nie wszystkie spełniają pewne normy przyjęte w społeczeństwie.

Pewna amerykanka o imieniu Francis postanowiła zamieścić swoje zdjęcie z dzieckiem na jedną z grup na popularnym portalu społecznościowym, co wywołało burzę.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, lecz zdjęcie zostało wykonane w pewnym dość intymnym momencie porodu.

Kobieta nagle zaczęła rodzić. W ostatniej chwili poprosiła swojego męża by powiadomił o tym pogotowie, na które jednak nie zamierzał czekać synek kobiety.

Kobieta sama musiała przyjmować swój poród, a kiedy jeszcze łączyła ją z dzieckiem pępowina, jej mąż wykonał zdjęcie, które wzbudziło mieszane uczucia wśród internautów.

 

– Może to wszystkich zdziwi ale są też dorosłe kobiety, które nie są matkami, a Facebook który był kiedyś świetnym komunikatorem, gdzie wrzucało się zdjęcia z dobrych imprez stał się jakimś cholernym albumem wielorodzinnym. I do tego te kobiety wystawiają swoje waginy, sutki i pępowiny no masakra. Jeśli uważacie to za cud narodzin to pewnie tak jest ALE TYLKO DLA WAS!! Dla innych to żaden cud, tylko krew i flaki i ludzie mają prawo nie chcieć tego oglądać, kropka! [pisownia oryginalna]– pisze jeden z oburzonych internautów.

źródło: pikio.pl

3 komentarzy do “Tym zdjęciem z dzieckiem matka wywołała burzę w internecie! “Obrzydliwe!” [FOTO +18]

 • 11 września 2017 at 12:12
  Permalink

  Super foto i tyle w temacie.

  Reply
 • 11 września 2017 at 13:38
  Permalink

  hah fajne zdjecie ^^^

  Reply
 • 12 października 2017 at 14:14
  Permalink

  Właśnie cud narodzin, a zboczeńcy, niech się odpi***lą, nie mają obowiazku oglądania, oglądac lubią jak dwójka pedałów sie całuje czy dwie lesbyJak się kocą psy, koty, inne zwierzęta to jest ok ale pokazać jak rodzi się dziecko to już wstręt. Kto tak klnie, pisze? ano wiadomo lesby, częsci od roweru, feministki bo obce są im narodziny człowieka , a lepsze ogladać zwierzęcia. oni właśnie są gorsze jak zwierzęta wyzucte z ludzkich uczuć , odruchów, mordowanie nienarodzonych jek według tej zbrodniczej szajki ok. Bydło zachowuje sie inaczej niż lesby, częsci od roweru z dolnego poziomu

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >