Tragiczna śmierć piosenkarza. Świat muzyki w żałobie

Fani nie mógł do tej pory w to uwierzyć. Każda śmierć popularnej osoby ze świata showbiznesu zawsze wywołuje ogromny smutek. Podobnie było po samobójczej śmierci hestera z Linkin Park.

W tym przypadku, doszło do tragicznego wypadku, nikt ie tego nie spodziewał. A jednak. Po raz kolejny okazało się, że pieniądze i sława są niczym w obliczu śmierci. Śmierć poniósł popularny piosenkarz.

W Stanach Zjednoczonych niezwykłą popularnością cieszy się muzyka country.

Współtwórca duetu Montgomery Gentry, Troy Gentry, zginął w wyniku tragicznego wypadku. Helikopter, którym zmierzał na koncert, rozbił się.

Maszyna runęła nieopodal miejsca, gdzie muzyk miał występować. Pilot maszyny zginął na miejscu. Gentry przeżył uderzenie, lecz zmarł w drodze do szpitala, wokalista miał pięćdziesiąt lat.

Pozostawił pogrążone w żałobie żonę i dwójkę dzieci.

Te tragiczne doniesienia potwierdził zespół na swojej oficjalnej stronie. Wydali specjalne oświadczenie.

– Z wielkim smutkiem potwierdzamy, że jeden z członków popularnego duetu country, Montgomery Gentry, Troy Gentry, zginął tragicznie podczas wypadku helikoptera, do którego doszło dziś około godziny 13 w Medford w New Jersey. Miał wystąpić wieczorem na lotnisku w Medford. Troy Gentry miał 50 lat. Szczegóły katastrofy nie są znane – czytamy na fanpage’u.

źródła: dailymail.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >