Wałęsa osiągnął szczyt CHAMSTWA! Brutalnie zaatakował Martę Kaczyńską [FOTO]

Już nie ojca ani stryja, ale samą Martę Kaczyńską postanowił zaatakować Lech Wałęsa. Były prezydent opublikował na swoi Facebooku link kierujący do tekstu o Kaczyńskiej i kłopotach w jej… pierwszym małżeństwie! Internauci od razu wytknęli Wałęsie, że to niestosowne i nie powinien uderzać w prawniczkę.

Marta Kaczyńska ma za sobą burzliwe związki. Najpierw, jeszcze jako studentka, związała się z kolegą Piotrem Smuniewskim. Para wzięła ślub i powitała na świecie córkę Ewę. Niestety, dość szybko okazło się, że Kaczyńska i jej mąż postanawiają się rozstać.

Później bratanica prezesa PiS znów wyszła za mąż, tym razem za Marcina Dubienieckiego. Ze związku z adwokatem Kaczyńska ma córkę Martynkę. Ale i ta miłość nie przetrwała. W 2016 roku Kacztyńska i Dubieniecki rozwiedli się, i z tego co wiadomo, układają sobie życie osobiste na nowo. I chociaż od pierwszego rozwodu Kaczyńskiej minęło już ładnych kilka lat, to teraz sprawę przypomniał Lech Wałęsa.

Na Facebooku opublikował tekst opisujący zawiłe losy miłosne Marty Kaczyńskiej i jej pierwszego rozowdu.

Zdaniem internautów tym wpisem Wałęsa przesadził. I wypomnieli mu, że sam ma w rodzinie liczne skandale ze swoimi dziećmi w roli głównej:

– A co Pana obchodzi z kim ona ma dziecko …nie wypada alby prezydent tak się plotkami zajmował a.nawet jeśli tak.jest to nie nam to oceniać. Niech Pan Pamięta ze Pana dzieci jakoś do mało aferowych nie należą…; PANIE PREZYDENCIE! JA PANA BARDZO SZANUJE!! Ale to jest poziom bruku!!! ! Wygląda, na to że nie ma Pan już nic ciekawego do powiedzenia. To jest przykre; anie Wałęsa nie wypada zajmować się plotkami ja nie jestem obrońcą PiS ani też i Pana ale jeśli zajmuje się Pan tego typu wiadomościami tzn ze chyba nie ma już Pan nic na swoją obronę. Ta wypowiedź niszczy wizerunek nie tej kobiety tylko właśnie Pana

Na upominające komentarze Lech Wałęsa odpowiedział w swoim iście bezczelnym stylu: – Tak a co Oni przez lata wyrabiają ze mną .ja tylko oddaję nie zaczynam pierwszy . Czasami stosuję STARY TESTAMENT. Można się domyśleć, że byłemu prezydentowi chodzi o starotestamentalną zasadę “oko za oko, ząb za ząb”.

Jeden komentarz do “Wałęsa osiągnął szczyt CHAMSTWA! Brutalnie zaatakował Martę Kaczyńską [FOTO]

 • 10 września 2017 at 16:33
  Permalink

  Wałęsa czy Bolek nie istotne ten gość zszedł do szamba zapominając o swoich pociechach.
  Z pomroczą, narkomanem synową z lepkimi łapami.
  Kaczyńskiej bum podpowiedział Kk. Do art. 2012 do 2016osobiste.
  Jak pies warczy wali się go rózgą, jak ktoś opluwa nie wolno odpuścić bo się będzie powtarzał.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >