Wyciekł przerażający film z ośrodka dla obcokrajowców! Tam są Polacy! Postanowili przerwać milczenie… [WIDEO]

Przerażające nagranie z ośrodka deportacyjnego Brook House obiegło internet. Polacy, którzy tam przebywali, łamiącym się głosem opowiedzieli przez jaki koszmar musieli przejść. 

Ludzie przebywający w tego typu ośrodkach to ci, którzy albo popadli w konflikt z prawem, nie mają obywatelstwa, środków do życia lub zwyczajnie nie posiadają pracy.

Patologią w postępowaniu władz ośrodka jest to, że niejednokrotnie osoby biedne, którym nie powiodło się w życiu, przebywają w jednym pomieszczeniu z groźnymi przestępcami.

Obecnie przebywa tam 508 mężczyzn z Polski, Litwy, Rumunii, Albanii, Pakistanu czy Indii. Polacy mówią, że wnętrze zarówno atmosferą jak i “wystrojem” przypominają raczej więzienie.

Nagranie zostało ujawnione przez BBC. To co tam zobaczycie wygląda raczej jak scena z horroru.

Mieszkańcy, którzy mieli wątpliwą przyjemność przebywania w tym ośrodku mówią wprost, że funkcjonariusze kompletnie sobie nie radzą z utrzymywaniem porządku i nie panują nad umieszczonymi tam ludźmi.

Niejednokrotnie dopuszczają się również przemocy zarówno psychicznej jak i fizycznej wobec obcokrajowców “osadzonych” w tamtym Brook House.

Można śmiało stwierdzić, że to jest areszt…ale bez wyroku.

źródło: newsbook.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >