Dostaliśmy ostrzeżenie! Polskę czeka niewyobrażalna tragedia jakiej jeszcze nie było. Każdy Polak to odczuje. Wszystko przez…

Agencja Reutersa nie ma dla nas dobrych wieści. Przedstawiciele tej organizacji potwierdzili, że Polskę czeka prawdziwy wstrząs, który odczują wszyscy obywatele naszego kraju. Wszystko przez wciąż narastający konflikt na linii Polska- Komisja Europejska.

Zdaniem przedstawicieli Reutersa, spór z KE będzie tragiczny w skutkach dla naszego kraju. Zwracają uwagę również na tajemnicze i zagadkowe zaangażowanie Niemiec oraz Francji.

Zauważają, że wcześniej nie istniała tak otwarta i ostra krytyka Angeli Merkel czy przedstawicieli Francji wobec Polski. Ma to prawdopodobnie zachęcić Komisję Europejską do wyciągnięcia ostrych konsekwencji w sprawie “łamania praworządności w Polsce”. Reuters nie ma złudzeń, że sankcje dla naszego kraju ze strony KE są nieuchronne, a wprowadzenie ich jest tylko kwestią czasu.

 Włączenie się Niemiec wspólnie z Francją w spór między Komisją Europejską i Polską dotyczący praworządności zwiększa prawdopodobieństwo bezprecedensowych działań UE zmierzających do ukarania Warszawy – piszą przedstawiciele agencji Reutera.

Wskazują, że sprawa Polski ma duży wpływ na sytuację w Unii Europejskiej, która osłabiona Brexitem nie może sobie pozwolić na dalsze pogłębianie rozłamów i niesubordynację. Mówi się nawet o skrajnej marginalizacji Polski.

– Polska ryzykuje reprymendę przy użyciu procedury znanej jako art. 7, która nigdy wcześniej nie była stosowana i może oznaczać ogromny spadek prestiżu, pogłębienie izolacji we Wspólnocie oraz zmniejszenie zdolności wpływania na politykę UE – stwierdza agencja Reutera.

źródło: Wprost

73 komentarzy do “Dostaliśmy ostrzeżenie! Polskę czeka niewyobrażalna tragedia jakiej jeszcze nie było. Każdy Polak to odczuje. Wszystko przez…

  • 5 września 2017 at 08:06
    Permalink

    Chyba LIDLA nam zabiorą …. POrażka na całego….:)

    Reply
    • 5 września 2017 at 12:55
      Permalink

      MOGĄ NAM NATRUKAĆ .mUSIMY EOBIĆ TO CO ZGODNE JEST Z NASZYM INTERESEM NARODOWYM.PRECZ Z ARABAMI W NASZYM KRAJU.

      Reply
      • 6 września 2017 at 00:18
        Permalink

        Najlepiej sie zabarykowac.Prosze nie przyjezdzac do cywilizowanej europy.Siedzcie w swoim ciemnogrodzie

        Reply
        • 6 września 2017 at 02:22
          Permalink

          Popieram; niech sie ogrodza i sprzedaja bilety jesli ktos bedzie chcial odwiedzic ten skansen za pare lat.

          Reply
    • 5 września 2017 at 17:18
      Permalink

      Zabiorą nam np te 67 miliardów€ i chłopi zostaną bez dopłat bezpośrednich , nic w tym wesołego nie widzę .

      Reply
      • 5 września 2017 at 22:22
        Permalink

        Myślisz, że te dopłaty są całkowicie za darmo? Sypią nam kase ot tak w prezencie?
        To działa na zasadzie coś za coś.
        Unia musi się rozpaść bo to nie wspólnota. W UE są państwa, które chcą narzucać swoją wole innym i podporządkowywać je. Niemcy za bardzo się nakręciły.

        Reply
      • 6 września 2017 at 20:04
        Permalink

        Żadne pieniądze, ale to żadne nie są warte polskiej tożsamości i kultury. Oglądanie się (w tej sytuacji) na utratę korzyści (czyżby?) finansowych to zwykły handel Polską.

        Reply
      • 10 listopada 2017 at 15:34
        Permalink

        POLSCY ROLNICY BĘDĄ BEZ DOTACJI,,WEZMĄ SIĘ ZA PROD….SAMI…A MERKEL TUSK I MAKARON NIECH POLSKĘ DZIABNĄ…..

        Reply
      • 12 listopada 2017 at 11:16
        Permalink

        Niech się chłop za robotę weznie.

        Reply
  • 5 września 2017 at 08:54
    Permalink

    kuźwa zróbcie referendum o wyjściu z tej POjebanej uni jak można dyktować warunki komuś jak samemu sie nie przestrzega Niemcy i Francja to dyktat jej wypad z nimi

    Reply
    • 5 września 2017 at 13:44
      Permalink

      Jeszcze nie teraz, jeszcze chwile. Wiecej ludzi w Polsce musi sie wqrwic na UE

      Reply
    • 5 września 2017 at 15:28
      Permalink

      Sam się jeb-nij pustaku.

      Reply
  • 5 września 2017 at 09:22
    Permalink

    daaaawno nie czytałam głupszych pogróżek……

    Reply
  • 5 września 2017 at 09:36
    Permalink

    To robota zameldowanych w Polsce parlamentarzystów , zdrajców w UE. Lewandowski, Buzek Tusk zrobią wszystko, aby uderzyć w PiS, nawet kosztem Polski.Tych zdrajców nie można tolerować w Polsce.

    Reply
    • 5 września 2017 at 09:51
      Permalink

      Przecież PiS i PO maj ą te same korzenie, równo umarzali sobie dawne długi, równo kradli i równo zdradzają naród. Teraz też równo pogrążają Polskę na korzyść Niemiec i Rosji.

      Reply
  • 5 września 2017 at 09:43
    Permalink

    FRANCJĘ I NIEMCY UNICESTWIĄ ISLAMIŚCI

    Reply
  • 5 września 2017 at 10:16
    Permalink

    Jest mi wstyd, że zmarnowałam 30 s swojego życia na przeczytanie tych idiotyzmów. Za takie propagandowe herezje powinni karać. Tytuł nieadekwatny do tekstu w żąden sposób. Serdeczne kondolencje dla autora.

    Reply
    • 5 września 2017 at 17:53
      Permalink

      Tak jest !! Głupoty

      Reply
    • 11 listopada 2017 at 15:45
      Permalink

      Pełna zgoda co do tytułów. Powinny one być interesujące, zachęcające do zapoznania się z treścią publikacji, ale w niektórych redakcjach zrodził się swoisty wyścig, kto wymyśli bardziej intrygujący, większą grozę budzący tytuł, Niektórzy autorzy w tym się lubują, dobierają wyrazy zdecydowanie „na wyrost”, w rodzaju zaorał, zmiażdżył, zmasakrował.

      Tak było zawsze, ale też zawsze takie tytuły były wyśmiewane i określające rangę pisma. Redakcje chcące zachować poziom pisma wystrzegają się takich bombastycznych tytułów, w dodatku nijak zazwyczaj nie przystających do treści artykułów.

      Reply
    • 10 listopada 2017 at 11:32
      Permalink

      Doskonała riposta!

      Reply
  • 5 września 2017 at 11:05
    Permalink

    Dostaniemy reprymendę? Niemcy i Francuzi napiszą na nas na chodniku straszne rzeczy… Mogą zacząć nawet od razu. Normalnie european kindergarten. Dzieci w przedszkolu są bardziej ogarnięte.

    Reply
  • 5 września 2017 at 11:54
    Permalink

    O nie, tylko nie to! To moze dajmy juz te łby na ścięcie islamowi, nasze drogie Panie na gwałty i od razu zmieńmy nazwe kraju ma Polandstan, zeby tylko merkelowka, matął i ta cala reszta czerwonej hołoty nie byli obrażeni na nasz ciemnogród:(?

    Reply
  • 5 września 2017 at 12:14
    Permalink

    Jebac unię afrykańska

    Reply
  • 5 września 2017 at 12:32
    Permalink

    W dupsko mogą nas cmok

    Reply
  • 5 września 2017 at 13:02
    Permalink

    Lepiej wyjsc z unji niz w puscic do polski trerorystow.gwalcicieli.pedofilow itd. A Niemcy i francja i tak nie dlugo upadnie pod ich wplywem. Wiec nie mamy duzo do stracenia.

    Reply
  • 5 września 2017 at 13:25
    Permalink

    Po przeczytaniu tego artykułu
    Ogarnął mnie Strach. Jestem …….
    Nic z tego nie zrozumiałem
    Kto odczuje jak odczuje Każdy Polak
    .Stwierdzam Jedno co za IDIOTA TI NAPISAŁ BO NIC NIE ROZUMIEM. POZDRAWIAM.

    Reply
  • 5 września 2017 at 13:30
    Permalink

    najlepiej z tego bagna wyjść i koniec nie będzie niemiec i żabojad pluł nam w twarz

    Reply
  • 5 września 2017 at 13:35
    Permalink

    Ale my się musimy bać Mrkielowej Timmermansa i Makrona ,mozemy spokojnie jak będą podskakiwać wyjść z tej zaszwabionej UE,kopnąć ich w dupę i robić swoje niech cwaniacy nie myślą ze będziemy poddanymi unijnym zachcianką jesteśmy suwerennym krajem.

    Reply
  • 5 września 2017 at 13:35
    Permalink

    jak capy z Polski zasiadają na europejskich posadkach z Tuskiem na czele i zarabiają niezłe pieniądze to cóż się można po nich spodziewać . do wora ich wszystkich i do przemszy ….

    Reply
    • 5 września 2017 at 15:36
      Permalink

      Kto Ci broni kandydować i zastapić tych matołow takim niedoukiem jak Ty,śmieszą mnie takie bla ,bla ,bla…bez jakiegokolwiek znaczenia.

      Reply
  • 5 września 2017 at 13:58
    Permalink

    No to ruszymy na Bruksele i Berlin damy im popalić tak że popamietaja nas na dziesiątki pokoleń jak pamięta nas islam

    Reply
    • 7 września 2017 at 03:41
      Permalink

      Czyli historia się powtarza. Skąd my to znamy. Te same położenie geograficzne. Odwieczni Ci sami sąsiedzi. Czwarty rozbiór Polski? I Ameryka mająca nad w sypie. Bo USA nigdy nie wejdzie w otwarty konflikt z ruskimi kosztem Polski.

      Reply
  • 5 września 2017 at 14:38
    Permalink

    Ciekawe czy tak będziecie pyszczyć, jak do garnka nie będzie co włożyć. Polityka PiS doprowadzi do banktuctwa Polski, wtedy Wasz światopogląd radykalnie się zmieni.

    Reply
  • 5 września 2017 at 14:55
    Permalink

    Skoro to “Wprost” nam wprost oznajmiło, to ja idę do kąta się bać!
    Tragedia!
    A serio, to polecam trollom z “Wprostu”, aby zrobili wycieczkę z dwoma celami: possać loda Makaronowi i wylizać clitoris Makreli! Wtedy może odpuszczą POlsce, bo Polskę mogą pocałować – wiecie, gdzie!

    Reply
  • 5 września 2017 at 15:51
    Permalink

    Większość z komentujących nie pamięta ani czasów sprzed 1989, ani nawet sprzed 2004. Nie wiedza czym to wszystko pachnie dlatego piszą to co piszą.

    Reply
  • 5 września 2017 at 17:16
    Permalink

    Te wszystkie straszące komentarze napisane są przez pisowców. Przeczuwają , że pali im się grunt pod nogami. Za chwilę nie będzie pis-u. Ktos z pisowców napisał aferę aby społeczeństwo żywić wielkim niepokojem .

    Reply
    • 10 listopada 2017 at 12:21
      Permalink

      Ty sie człowieku lecz i to intensywnie!!!!

      Reply
  • 5 września 2017 at 17:19
    Permalink

    Jeszcze dwa,trzy, a może cztery lata I nie będzie problemu,bo nie będzie unii.

    Reply
  • 5 września 2017 at 17:49
    Permalink

    Czytając wypociny po prostu ręce opadają czytanie ze zrozumieniem ZERO pismak który to pisał podstawówka zakres 6 klasa i tak edukację zakończył .Unia nas wywali spoko wiec zamkna granice ale co tam większość z was i tak nie opuszcza kraju bo was na to nie stać .Własnego przemysłu nie posiadamy ,rolnictwo to dotacje do większości mamy dotację jak nam utną kasę to wtedy odczujecie głąby co to komuna bo tak bedzie a naszym sprzymierzeńcem znowu będzie ZSSR brawo gratuluję .

    Reply
    • 11 listopada 2017 at 09:07
      Permalink

      Ha ha ha ha ha…… Sama Pani to wymyśliła? Nieźle sie ubawiłem😂😂😂

      Reply
  • 5 września 2017 at 18:00
    Permalink

    Trutu tutu a my się boimy. Hołota UE traci wplywy i interesy u nas bo POLSKA W SIłę rosnie. Polacy to Swiadomy NAROD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Reply
  • 5 września 2017 at 18:09
    Permalink

    Dokładnie nie dajmy się zmanipulować….dosyc już w historii…ktos….Nami rządził….miejmy jaja i róbmy swoje …aby nasze dzieciaki nie baly się wychodzić z domów……i jeść wieprzowiny….

    Reply
  • 5 września 2017 at 19:39
    Permalink

    Brednie wypisują. Chce mieszkać w naszym Polskim kraju a nie w ich poronionej Unii.. Afrykqncow i innej zaciemniobej choloty.. Chce iść z dzieckiem do kościoła pomodlić się do Naszego Boga i nie bać się ze wylece w powietrze

    Reply
  • 5 września 2017 at 21:17
    Permalink

    Kabla tez obiorą z izolacji?

    Reply
  • 5 września 2017 at 22:18
    Permalink

    co nam zrobią,co my im zrobimy.ich banki won z Polski stacje paliwa won dyskanty gdzie sprzedaje się wybrakowany towar.

    Reply
  • 5 września 2017 at 23:15
    Permalink

    Bo jebne az se skrece blanta by sie wiecej smiac…ze kurwa co ? Wy wszyscy z jebanej uni mozecie zastraszac politykow u nas a nie nas samych POLAKOW!!! WY KURWA BRUDNE SMIECIE!!!!

    Reply
  • 5 września 2017 at 23:48
    Permalink

    No to trzeba zrobic w polsce porzadek z tym co nie nasze

    Reply
  • 6 września 2017 at 01:10
    Permalink

    1) Uchwalić także tzw art.7 o natychmiastowym wstrzymaniu dotacji do EU w wypadku rażących nadużyć PE w stosunku do IIIRP.
    2) Postawić z powrotem budy i wartownie na granicy z DDR.
    3) Zawiązać sojusz z Rosją i przeprowadzić ćwiczenia Zapad 2018 w Żaganiu.

    Reply
  • 6 września 2017 at 01:42
    Permalink

    znowu Francja i Niemcy wspólnicy z 2 wojny światowej …przejrzyjcie na oczy spoglądając w wstecz całej historii RP…zawsze nas deptają ..musimy w końcu pokazać ze jesteśmy silnym narodem ….mieć odpowiednich sojuszników a znalazło by się kilka państw i zacząć w końcu być taką polską jak powinna silną i nie zależną sprawiedliwą i przyjazną według wartości chrześcijańskich …a nie niszczyć Europę a teraz calom kulturę europejską jak to robią pozostałe państwa moja religią tez jest ważna i Bendę jej bronić choć miał bym oddać zżycie za nią i za Polskę …islam to nie religia to cząstka mojej i naszej religii a reszta to ich wierzenia i fanatyzm

    Reply
  • 6 września 2017 at 11:39
    Permalink

    Unia Państw Trójmorza- to jest nasza unia!

    Reply
  • 6 września 2017 at 13:21
    Permalink

    Euroafryka może nam naskoczyć.

    Reply
  • 6 września 2017 at 13:39
    Permalink

    Polska musi mieć swoje narodu zdanie a ono brzmi nie chcey uchodźców i nikt nam nie może niczego narzucać tym bardziej Niemcy czy Francuzi !!!

    Reply
  • 6 września 2017 at 13:47
    Permalink

    CAŁA TA UNIA MOZE NAGWIZDAĆ W PUZON POLSCE ,STASZA TYLKO I NIC NIE MOGA ZROBIC WIECEJ ,A ZWASZE POLSKA MOZE WYJSC Z TEJ KOMUNY EUROPEJSKIEJ ,EU TO DNO

    Reply
  • 6 września 2017 at 16:40
    Permalink

    No i w końcu ludziom się otworzą oczy co pis zrobił z tym krajem. Kasę to by chcieli ale prawa przestrzegać nie zamierzają! Zresztą, o czym mowa skoro rozjeżdżają TK, SN i wszystko po kolei. Ruina czeka ten kraj i jeszcze izolacja i dyktatura małego człowieka. Czas już z tym kończyć, brać się ludziska i pogonić to tałatajstwo razem z klerem, neofaszystami-narodowcami i moherami! Za chwilę Białoruś będzie bardziej demokratyczna niż Polska.

    Reply
    • 13 listopada 2017 at 15:47
      Permalink

      Pogonić? Na rzecz kogo człowieku? No kogo? A co do Demokracji to oni od dwóch lat majom Rząd Większościowy i jakoś tej utraty Demokracjii jak narazie nie widzę. A jeśli ty widzisz to poproszę cię o przykłady. Ja myślę , ze Polska na obecną chwilę moze być nawet bardziej Demokratyczna niz Niemcy, czy Francja.

      Reply
  • 6 września 2017 at 16:54
    Permalink

    Wolę mieć z niemcami na pieńku niż głowę na muzułmańskim pieńku.

    Reply
  • 6 września 2017 at 17:15
    Permalink

    Srali muchy będzie wiosna. Nałożymy podatki na lidle, auchany itp. aż tamci będą piszczeć

    Reply
  • 6 września 2017 at 17:40
    Permalink

    “Niesubordynację” to dobre. Od kiedy to jesteśmy własnością UE? No jak interes obywateli niemieckich był do tej pory przedkładany nad interes Polaków przez poprzednią elitę rządzącą to było ok. Ręce precz od Polski bandziory! PL-EXIT!

    Reply
  • 7 września 2017 at 00:03
    Permalink

    Francja chciała być miła przyjęła arabòw to ma tetorystòw my ich nie chcemy my ich bendziemy tempić oaraluchy

    Reply
  • 7 września 2017 at 23:10
    Permalink

    KE I UE STRASZĄ GNĘBIĄ CHCĄ NA SIŁĘ WCISNĄĆ DO POLSKI IMIGRANTÓW KTÓRYCH NIEMIASZKI SAMI ZAPROSILI DO POLSKI NIBY Z JAKIEJ RACJI POLSKA I POLACY MAMY PŁACIĆ ZA T O CO ZROBILI NIEMIASZKI CZY UE SIĘ PYTALI CZY MY CHCEMY IMIGRANTÓW PRZYJĄĆ NIE NA SIŁĘ NAM WCISKAJĄ BO NIE MOGĄ SOBIE Z NIMI PORADZIĆ WSZYSTKIE TE KRAJE KTÓRE PRZYJĘŁY ICH MAJĄ PRZECHLAPANE ROZBOJE NIEPOKOJE A NAWET ATAKI TERRORYSTYCZNE WIĘC UE ZAZDROŚCI POLSCE POLAKOM SPOKOJU I CHCĄ ABY TAKŻE W POLSCE BYŁY ROZRÓBY CZY MY JESTEŚMY POD ZABORAMI POD NIEWOLĄ NIEMIASZKÓW ABY WE WSZYSTKIM ŚLEPO I WIERNOPODDAŃCZO SŁUCHAĆ DEBILNYCH POMYSŁÓW UE TO JUŻ LEPIEJ WYJŚĆ OD RAZU Z TEGO ZAKICHANEGO PAKTU NIEWOLI NIŻ NARAŻAĆ POLSKĘ I POLAKÓW NA NIEBEZPIECZEŃSTWO

    Reply
  • 9 września 2017 at 11:08
    Permalink

    Idiotyczna konkluzja agencji Reutera,bo niby co ma Polska w tej chwili do powiedzenia? Ma tylko przyjmowac rozkazy i poslusznie wcielac je w zycie w pojeciu KE..sorki ale my Polacy przezylismy juz kilka rozbiorow i nastepnemu z gory dziekujemy!

    Reply
  • 10 września 2017 at 04:22
    Permalink

    Pieprzyć targowicę, za każdym razem gdy się uginaliśmy traciliśmy niepodległość.
    Jak wprowadzą sankcję to niech sobie przypomną że jesteśmy krajem tranzytowym a jak się nei podoba mogą tarabanić się przez góry…

    Reply
  • 10 listopada 2017 at 17:54
    Permalink

    Proponuje wyjście z UE, kraj sam sobie poradzi. Nie będzie nam …. w twarz. Tyrani z UE myślą że będą mogli nam narzucać swoje ideały jak mamy żyć, jak ma ogórek wyglądać. Dlaczego nie walczą o swój kraj. My krwią dziadów zapłaciliśmy za wolność. II wojna światowa – Siedzieli w grupie, a Polaków mieli w dupie.

    Reply
  • 10 listopada 2017 at 19:55
    Permalink

    poczekajmy z wyjsciem do 2020 do wtedy jeszcze niby nie doplacamy, a na polach moze w koncu sie spowrotem krowy pojawia, a na wsiach kazdy bedzie mial jakas trzode a nie jak teraz.

    Reply
  • 10 listopada 2017 at 23:26
    Permalink

    KE MOŻE NAM NA PENA SKOCZYĆ. JEBANE ŚMIECIE POKROJU TIMMERMANSA, SCHULZA, JUNCKERA. JEBAĆ TYCH NAZISTÓW!

    Reply
  • 11 listopada 2017 at 01:40
    Permalink

    Jest dokładnie odwrotnie.
    Reuters ma złudzenia…
    ha ha ha

    Reply
  • 11 listopada 2017 at 08:54
    Permalink

    Dokładnie analizując… co było początkiem tego konfliktu Polska-UE …. co ?
    Aktywna podstawa popaprańców z PO, którzy byli i są przeciw Polsce.
    I ich negatywne nastawianie opinii UE przeciw nam, a wszystko w zemście
    po stracie władzy i w strachu przed konsekwencjami za swoje przekręty.

    Reply