Andrzej Duda zażądał DYMISJI Macierewicza?! “Wyraził się jasno”

Od momentu słynnego weta prezydenckiego , temperatura na Polskiej scenie politycznej jest wciąż wysoka. Oczy wszystkich od kilku miesięcy skierowane są na dwóch polityków: Andrzeja Dudę oraz Antoniego Macierewicza. Teraz padły słowa, które zdaje się na dobre rozpętają burzę.  

Teraz media ujawniają, że konflikt pomiędzy panami wzniósł się na nowy poziom. Rzekomo Andrzej Duda miał jasno zażądać dymisji Antoniego Macierewicza. Z jakiego powodu? Prawdopodobnie dlatego, że nie jest w stanie porozumieć się z nim w najważniejszych kwestiach.

Wiele osób patrzy z niepokojem na nagłą zmianę frontu Andrzeja Dudy.

Konflikt rozpoczął się od słynnej wymiany listów w których prezydent żądał wyjaśnień od Antoniego Macierewicza w kwestii reform.

Jeden z najbliższych współpracowników prezydenta zdradził, że takie żądanie miał prezydent przekazać Beacie Szydło już przed 15 sierpnia.  Premier polskiego rządu nie przyjęła tych słów z entuzjazmem.

– Prezydent jasno zakomunikował premier, że oczekiwałby dymisji Macierewicza. Nie może tego formalnie zażądać, ale wyraził się jasno. Macierewicz jest po prostu człowiekiem, z którym nie da się rozmawiać i to jest podstawowy problem. Nic im w tym MON nie wychodzi – mówi polityk.

źródło: wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >