Tym razem Wałęsa OSTRO przegiął! Opublikował zdjęcie Dudy, które wstrząsnęło nawet opozycją! [FOTO]

W sobotę Lech Wałęsa, na swoim oficjalnym profilu na Facebooku udostępnił fotomontaż przedstawiający Jarosława Kaczyńskiego z Andrzejem Dudą.

Choć były prezydent słynie z ostrych publikacji w mediach społecznościowych, tym razem jego post wywołał falę krytyki nawet wśród jego zwolenników!

Udostępniony przez Lecha Wałęsę mem, został zmontowany z fotografii Jarosława Kaczyńskiego, oraz oddzielnej fotografii, którą Andrzej Duda opublikował na Facebooku z okazji Walentynek.

Zdjęcie zostało wykonane wiele lat temu, widać na nim jak prezydent z szampanem w dłoni, całuje swoją obecną małżonkę, Agatę Kornhauser-Dudę.

Lech Wałęsa postanowił sobie “pośmieszkować” w internecie. Nie wiadomo kto zrobił tą przeróbkę, ale wiadomym jest, że jest ona skandaliczna. I komu jak komu, ale byłemu prezydentowi – niezależnie od poglądów – nie wypada robić takich rzeczy.

Cóż, może to świadczyć jedynie o słabej kondycji psychicznej Lecha Wałęsy. Czyżby aż tak bolało go to, że w końcu ktoś mówi o nim prawdę?

Tak zdjęcie wyglądało pierwotnie:

 

Fotomontaż opublikowany przez Lecha Wałęsa opisany jest komentarzem:

“Kiedy po alkoholu nie przejmujesz się tym co powiedzą inni.” (pisownia oryginalna).

😛

Opublikowany przez UuuJeee na 28 sierpnia 2017

Internauci uznali to zdjęcie za skandaliczne. “Niżej nie można upaść!” – piszą oburzeni. Oczywiście fotomontaż zyskał też wielu fanów, którzy nie szczędzą “pikantnych” komentarzy na temat całujących się polityków.

A wy co na ten temat myślicie?

20 komentarzy do “Tym razem Wałęsa OSTRO przegiął! Opublikował zdjęcie Dudy, które wstrząsnęło nawet opozycją! [FOTO]

  • 3 września 2017 at 17:14
    Permalink

    Pierwszy SZPICEL PRL/III RPL BIS sam tego nie dokonał bo TO MATOŁ, ale powinien ponieść konsekwencje karne. Czekam na ruch Jarosława Kaczyńskiego za taki paszkwil należy sie odpowiednia kara Bolkowi konfidentowi. Ciekaw jestem jakby tak ktoś przerobił fotke jak on z kiszczakiem czy może z kozą

    Reply
    • 4 września 2017 at 17:51
      Permalink

      To są zakłamane kurwy pejsate.Jak napisałam na pejsie że pedał jest pedałem a odmieniec odmieńcem to dostałam bana.Nie pierwszego i nie ostatniego.A jak ten szczur oraz jemu podobni publikują tam co chcą to zero reakcji ze strony parchatych.CHUJ IM JEDYNY W DUPSKA…

      Reply
  • 3 września 2017 at 17:58
    Permalink

    Chciałoby się określić tego człowieka, o pseudonimie Bolek wyrażeniami: prostak, prymityw, grubianin – słowem chamisko. Dyskwalifikuje sam siebie. Odbiera sam sobie szacunek i honor. Jego notoryczne, skandaliczne wystąpienia zamazały obraz byłego przewodniczącego Solidarności. Wobec swoich obecnych zachowań powinien być pozbawiony wszystkich zaszczytów. Niestety “cham chamem na wieku wieków amen”. Należało się tego spodziewać.

    Reply
  • 3 września 2017 at 19:07
    Permalink

    Cham zawsze chamem pozostanie, nawet jak go ubierzesz w samo złoto, to mu słoma z butów będzie wychodzić

    Reply
  • 3 września 2017 at 19:25
    Permalink

    Żal mi pana Wałęsy. Widać stracił szacunek nawet dla samego siebie. Sam siebie poniża. Czy nie można mu pomóc?. Może rodzina zainteresuje się stanem swojego męża i ojca. Może nie jest za późno i można coś poradzić.

    Reply
  • 3 września 2017 at 21:52
    Permalink

    Bog wszystko zapisuje co mowisz i robisz,drogo cie bedzie kosztowalo to rozliczenie,raju to ty nie zobaczysz,W niebie ludzie nie moga robic sobie takich przykrosci tam maja byc ludzie czysci posluszni Bogu i Marii,,,oto przed smiercia cie ojciec sw prosil??????????????????????????

    Reply
  • 3 września 2017 at 22:52
    Permalink

    Brak słów. Odebrało prezydentowi rozum.

    Reply
  • 4 września 2017 at 00:45
    Permalink

    Ten bydlak Matke Boska w klapie nosi ?!?
    Ciekawe czy to wyspowiada i teraz publicznie przeprosi ?

    Reply
  • 4 września 2017 at 00:46
    Permalink

    Po prostu ;DUPEK ,PROSTAK ,DEBIL ,czyli ex prezydent ktorego to policy wybrali????????????????

    Reply
  • 4 września 2017 at 06:17
    Permalink

    Ja myślę ze Wałęsa jest chory psychiatra się za nim pyta

    Reply
  • 4 września 2017 at 06:58
    Permalink

    Pan Bog cierpliwy i sprawiedliwy.

    Reply
  • 4 września 2017 at 08:42
    Permalink

    PANIE MĄDRY PAN ODPOWIE NA LIST ”MOCNY LIST LECHA ZBOROWSKIEGO DO TW ”BOLKA”

    Reply
  • 4 września 2017 at 10:25
    Permalink

    Bolek nie musi pic by sie nie przejmowac tym co robi czy mowi;-]

    Reply
  • 4 września 2017 at 14:48
    Permalink

    Oto wlasnie ikona bolszewikow jej dziecka Platformy, szczyt mozliwosci ubekow i sekty Michnika zainstalowanej w TVN-ie i Gazecie Wyborczej…
    Mam nadzieje ,ze to poczatek kampanii wyborczej do samorzadow…Dobra robota prostaczkowie…oby tak dalej.

    Reply
  • 4 września 2017 at 16:04
    Permalink

    Pan Wałęsa to człowiek honoru czy obłudny drań zabrał ludziom pieniądze i razem z panią Suchocką zabrał szkodliwe wielu instytucjach będziesz rozliczony ludzie go wypromowali a nie Bóg jest jak dziecko niech idzie do przedszkola i bawi się aparatem może stanie się hiczkokiem

    Reply
  • 1 października 2017 at 19:19
    Permalink

    dlaczego nikt nizajmie sie tym obłąkanym bydlakiem,czy wogule on niema rodziny.powinien byci natychmiast odstawiony do warjatkowa.Sąd powinien go ubezwłasnowolnić i nakazaci by go pilnowali bokturegosi dnia zrobi sobie kszywde alboniech tszymaja go w kaftanie.

    Reply