Maciej Stuhr przerywa milczenie! Dramat aktora. “Wszystko przez…”

Maciej Stuhr nie ukrywa swojej niechęci do partii Jarosława Kaczyńskiego. Teraz w rozmowie z magazynem “Esquire” postanowił po raz kolejny zaatakować rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Aktor twierdzi, że „polityka po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat chce zaplanować, jak ma wyglądać sztuka”. Okazuje się, że „wyraziste poglądy” artysty stwarzają mu dużo problemów…

Stuhr w rozmowie z magazynem “Esquire” postanowił znowu zaatakować rząd Beaty Szydło i Prawo i Sprawiedliwość, co (jak sam podkreśla) negatywnie wpływa na jego karierę zawodową.

Aktor wyjaśnia, że młodzi reżyserzy boją się zatrudniać do filmów aktorów o “wyrazistych” poglądach politycznych, takich jak on czy np. Magdalena Cielecka, która w jednym z wywiadów skarżyła się, że w Polsce pod rządami PiS czuje się “jak żydowskie dziecko w tramwaju w czasie okupacji”. 

Młody Stuhr prorokuje, że w przyszłości polskie dzieci będą uczyć się o niechlubnych rządach Prawa i Sprawiedliwości. Tym razem zarzuca partii Jarosława Kaczyńskiego, że chce zaplanować, jak ma wyglądać sztuka.

Niektórzy boją się … CZYTAJ WIĘCEJ!…

Jeden komentarz do “Maciej Stuhr przerywa milczenie! Dramat aktora. “Wszystko przez…”

  • 3 września 2017 at 16:34
    Permalink

    Najpierw śmieje się z tragedii a teraz udaje , że on nie zawinił.
    Gdyby zachował się godnie i nie wyśmiewał się z tych co zginęli w katastrofie to nie miałby problemów bo to dobry aktor jest.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >