To jest zdjęcie dłoni kogoś znanego i BARDZO młodego…

Ta fotografia zrobiła furorę w mediach społecznościowych. Po tym jak została wrzucona przez posiadacza tych dłoni, w sieci zawrzało. Początkowo ludzie nie byli w stanie uwierzyć, że to może być prawda – a jednak. Po chwili wszystko stało się jasne. 

Fotografia została wrzucona przez znanego sportowca Alexa Gregory. To wioślarz, wielokrotny medalista oraz mistrz olimpijski. Ta fotografia to nic innego jak zdjęcie dłoni po treningu.

Gregory uspokoił swoich fanów. Wyjaśnił, że nie dzieje mu się krzywda i już do tego przywykł. Skóra na jego dłoniach wygląda tak za każdym razem. Wszystko przez zbyt długie przebywanie w mokrych rękawicach, które musi na sobie mieć kiedy wiosłuje.

Alex Gregory oprócz regularnych startów w zawodach dokonał wraz ze swoją grupą czegoś nieprawdopodobnego. Dwa miesiące temu przepłynął trasę z Tromsoe w Norwegii do Longyearbyen w Svalbardzie. Niestety z powodu kłopotów technicznych drugi etap wyprawy musiał zostać odwołany.

– Nigdy jeszcze nie byłem tak długo taki mokry i zziębnięty jak teraz. To przenika do moich kości, absolutnie nie da się przed tym uciec – powiedział wtedy wioślarz.

Zespół Alexa Gregory’ego ma na koncie 11 z 12 rekordów świata.

fot. twitter.com/AlexGregoryGB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >