Przełom ws. śmierci Magdaleny Żuk! Do tej pory o tym nie wiedzieli…

30 kwietnia 2017 roku w Egipcie zginęła Magdalena Żuk. Choć od jej śmierci minęło kilka miesięcy, w sprawie wciąż jest wiele niewiadomych. Dziennikarze TVN24 zamierzają ujawnić nowe, nieznane zeznania dotyczące tajemniczej śmierci Polki. Część świadków po raz pierwszy wypowie się dla mediów.

– Przede wszystkim oddamy głos świadkom, którzy do tej pory nigdy się nie wypowiadali. Zeznawali na prokuraturze i koniec. W naszym materiale po raz pierwszy opowiedzą to, co widzieli w Egipcie – mówił w TVN24 jeden z autorów reportażu, Łukasz Frątczak. Jak dodał Frątczak, choć egipskie służby skończyły już śledztwo, to w sprawie wciąż jest wiele niewiadomych, a polska strona nadal nie otrzymała m.in. wyników sekcji z Egiptu. A bez nich ciężko będzie śledczym wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Część osób zgodziła się po raz pierwszy rozmawiać przed kamerami, gdyż nie mogły pogodzić się m.in. z tym, jak wiele osób, które nie były w tamtym czasie w Egipcie, w rozmowach z naocznymi świadkami obarcza winą rezydenta Mahmuda. Część z osób broniących Mahmuda zna go dłużej, gdyż już wcześniej był ich opiekunem w Egipcie. Reporterzy Superwizjera liczą, że ich materiał rzuci nowe światło na sprawę śmierci Magdaleny Żuk. Ich zdaniem cała otoczka sprawy pokazuje, że dla wielu osób ważniejsze od faktów są emocje.

Wcześniej,część świadków wypowiadała się w mediach na temat dziwnego zachowania Magdaleny Żuk. Zgodnie z ich zeznaniami, kobieta przed śmiercią m.in. modliła się i tańczyła. Z kolei od rezydenta biura podróży bliscy Magdaleny Żuk dowiedzieli się, że dziewczyna jest w złym stanie psychicznym i musi trafić do szpitala. W mediach pojawiło się również nagranie wideo z telefonicznej rozmowy z dziewczyną, na którym widać niepokojące symptomy w jej zachowaniu. 27-latka trafiła na oddział 28 kwietnia. Dwa dni później już nie żyła.

Jeden komentarz do “Przełom ws. śmierci Magdaleny Żuk! Do tej pory o tym nie wiedzieli…

  • 2 września 2017 at 21:46
    Permalink

    Ha ha lewactwo z tvn teraz będzie broniło ciapatego islamisty. jeb*ć lewacki tvn

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOSTĘPNIEŃ
loading...
" >